2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ادم باید حرف حق رو بزنه 

من شک دارم‌تو مرد باشی 🤔🤔🤔🕳

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
الله اعلم 😂😂

وا فک‌کنم زنی چون همش پلاسی اینجا 😂😂😉😂

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2740
امدگفت بایدبری خونه مامانم اینابعدمن خونه مادرشوهرم راحت نیستم اصلان طوریه ک دامن سارافن روسری میشین ...

اه خب چیکارداره کجاباشی..اونک میره.توام خونه ازخودت داری.بگومخام یکم استراحت کنم چند روزی نیستی.میرم خونه مامان توام میرم خونه مامان خودمم میرم فرق نداره اینجوری بگو

بعدش گفتم نمیرم گفت بایدبری وگرنه باکتک میبرمت بچهاخیلی اذیتم اونچاانقدراذیتم که گریه میکنم مثلان مادرشوهرم طوری باهام برخوردمیکنه ک جرعت نمیکنم پوشک بچمم اوزکنم یامثلان موقع خواب باروسری سارافن میخابم یامثلان خواهرزاده های شوهرم از۶صبح میان بالاسرم سرصدا

یامثلان یه خواهرزاده یی داره شوهرم بعددخترموکه میخابونم میادمحکم بوسش میکنه ک ازقصدبیدارش کنه یادادمیزنه یا پرتش میکنه هوااصلان غیرقابل تحمل ن مادرشوهرمم که هی تیکه بارم میکنه مثلان