2733
2734
عنوان

اینکه بعضی دکترا از آدم میپرسن مجردی یا متاهل طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 45 پست

اینو که گفتی یاد خودم افتادم یه بار دانشجو بودم عفونت گرفتم رفتم پیش متخصص زنان حالا با تیپ اسپرت و کیف کولی منشی دکتر میگفت بارداری 😂😂😂گفتم آخه کجا من به زنای حامله میخوره

من به این نتیجه رسیدم که به این مدل حرفا اهمیت ندم حالا به هر دلیلی بعضیا میپرسن...یه سواله ادم یا جواب میده یا نه‌..دیگه بهش فکر نمیکنم چرا اینو پرسید؟یه دختره رو میشناختم میگفت پسره یه جوری نگام کرد حتما منظوری داشته و میخواد بیاد ابراز علاقه کنه ولی اینجور نیست

اگه کسی هیپنوتیزور خوب میشناسه بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بهشونم نمیاد هیز باشن چیز خاصی هم نمیگن ازمایشم نبود ولی مثلا دکتر چشم چه ربطی داره که میپرسه مجردی ...

خب بپرسه چه اشکالی داره بیخیال 

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
2738
بهشونم نمیاد هیز باشن چیز خاصی هم نمیگن ازمایشم نبود ولی مثلا دکتر چشم چه ربطی داره که میپرسه مجردی ...

حتما همین طوری پرسیده من حتی شده پرسیدن شغلت چیه هیچ منظوریم نداشتن

اینو که گفتی یاد خودم افتادم یه بار دانشجو بودم عفونت گرفتم رفتم پیش متخصص زنان حالا با تیپ اسپرت و ...

عزیزم مگه حامله بودن به تیپ  ربط داره؟😂من با یه بچه همیشه این تیپی ام که گفتی حامله ام بودم اینطوری بودم کلا تیپم اسپرته😂😂😂

اره 

بعضی چیزا علائم بارداریه!بعضی دارو ها اگه حامله باشی بخوری خیلیییییی عوارض داره!بعضی از دارو ها رو که مصرف میکنی تا چند مدت بعدشم نباید باردار شی

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
2706