2733
2734

میخوام برا موقعی ک دخترم غذاخورمیظه درست کنم کم کم 

تونت نوشته نم کردن و شستن حبوبات خواصشو میبره وتاجایی ک ممکنه باحبوبات خشک سویق درست کنید

اونوقت من ازیه عطاری ک مدرک طب سنتی داره سوال کردم میگه بذار حبوباتت جوانه بزنه بعدخشک کن وآسیاب بعدباهاشون سویق درست کن هرقدرگفتم خواصش میره و سویق باجوانه فرق میکنه گفت نه اینجوری خواصش بیشتره.

خواهشافقط مامانایی ک اطلاع دارن واقعا نظر بدن به نظرتون به حرف کدومشون بکنم آخه من تونت هیچ جاش ندیدم ک نوشته باشه واس سویق بذارید جوانه بزنه.خیلی برام مهمه ممنون میشم منم راهنمایی کنید

اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم

سویق آماده از یه جای مطمئن بگیر

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حاضری میگیرم از نمایندگی طب اسلامی خیلی هم تو رشد پسرم کمک کرد ولی سویق خشک بیشتر تو طب اسلامی مط ...

منم توخونه دارم اصلشو اما کمه میخوام زیاد درست کنم واس همه مون خودم شوهرم وبچه هام.حالا به نظرت خشک درست کنم؟؟ممنون

2731
چند نفر تو پیج اینستا گرام درست میکنند بدون مواد نگهدارنده 

اینستا ندارم عزیزم.میخوام خودم درست کنم جدا جدا نمیخوام قاطی کنم همشو

منم توخونه دارم اصلشو اما کمه میخوام زیاد درست کنم واس همه مون خودم شوهرم وبچه هام.حالا به نظرت خشک ...

منم شنیدم از حبوبات خشک تو نت بزن طرز تهیه سویق طب اسلامی  میاره برات

2738

عزیزم بنظرم از مشهد بگیر از فروشگاهای سمت در باب الجواد خیلی عالین چند نوع داره.

من هرکدوم از فامیلامون که میرن سفارش میدم برام بگیرن.خیلی خوشمزس مثل سرلاکه.

کانال فروشگاهی ترافل در ایتا و سروش و روبینو @traffel    کیک و شیرینی سالم   ..درصورت درخواست حتی برای بچه هایی که آلرژی به پروتئین گاوی دارند.

فک کنم بهتره نشورم گندم وجو و عدسش دیمه مطمعنن تمیزتره .گندمش هم از آشنامون گرفتم ک مطمعنم تمیزه.سنجدم ک نمیشه شست.تونت نوشته بود حتی شستن حبوبات هم خواصشو میبره

عزیزم بنظرم از مشهد بگیر از فروشگاهای سمت در باب الجواد خیلی عالین چند نوع داره. من هرکدوم از فامیل ...

آخه من حبوباتشو گرفتم همه روهم دیم گرفتم مگه اینارو واس خودمو وشوهرم درست کنم واس بچه ها از مشهدبخرم چون گفتی خوشمزه ومث سرلاکه واس بچه ها اینجوری بهتره

عزیزم بنظرم از مشهد بگیر از فروشگاهای سمت در باب الجواد خیلی عالین چند نوع داره. من هرکدوم از فامیل ...

سویق سنجدش هم خوشمزه هست؟ چون خودمون درست میکنیم خیلی بدمزه هست یعنی من بدم میاد

آخه من حبوباتشو گرفتم همه روهم دیم گرفتم مگه اینارو واس خودمو وشوهرم درست کنم واس بچه ها از مشهدبخرم ...

من یسال بیشتره از مشهد میگیرم عالین طعم های مختلف داره موز و سیب و هلو وخرما و توت سفید و شکر قهوه ایی .

میتونی خونگیشم درست کنی خودتون بخورید بلاخره ویتامین داره.😊

کانال فروشگاهی ترافل در ایتا و سروش و روبینو @traffel    کیک و شیرینی سالم   ..درصورت درخواست حتی برای بچه هایی که آلرژی به پروتئین گاوی دارند.
آخه من حبوباتشو گرفتم همه روهم دیم گرفتم مگه اینارو واس خودمو وشوهرم درست کنم واس بچه ها از مشهدبخرم ...

عزیزم من از یک پیج تو اینستا میگیرم همه مدل داره و خیلی تمیز درست می‌کنه از تمام مراحل آماده شدنش فیلم می‌ذاره و خیلی مقوی هست من از چهارماهگی دارم به دخترم میدم هم وزنش خوبه هم قدش هم الان که شش ماهش شده یک دندون درآورده که نه تب کرد نه اذیت کرد چهار دست و پا هم می‌کنه خلاصه از هم سناش جلوتره بخوای پیجشو واست میذارم ببین و کامنتارو بخون دوست داشتی سفارش بده

2706