2737
2739
عنوان

عشق و دوست داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 47 پست
۲۲ سالمه قبلا یکیو دوست داشتم هنوزم دارم ولی خانواده ام راضی به ازدواج با اون نشدن 

برا اون چرا؟اگه اینو هیچ جوره دوس نداری کلا جوابشو نده بلک لیست یا بزار ۱۰۰۰ بار ز بزنه برندار 

ولی الکی تصمیم نگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقا قیافش به دلم نیس اون معیارهای که تو ذهنمه رو هیچکوم نداره

چون یه نفره دیگه رو دوست داری به چشمت نمیاد من خودم عاشق یه نفر هستم به غیر اون هیچکس به دلم نمیشینه . حالا الان میخواین به یه نفر دیگه بله بگین؟ 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

بهش گفتین موردی نیست که نشون دهنده تفاهم بینتون باشه؟ اگه گفتین و قبول نمیکنه کارتون سخته تا زمانی که یا شما ازدواج کنین یا اون

اگه جای امیدواری هست که قبول کنه با دلیل و منطق راضیش کنین. بگین آینده من اگه برات مهمه لطفا بیخیال شو

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2740
ی ذره بیشتر راجبش فک کن فک کنم قشنگ باشه یکی ادمو دوس داشته باشه

منم همین فکرو میکنم یه متنی بود نوشته بود مردا بهتره با اونی دوسش دارن ازدواج کنن و خانوما با اونی که دوستشون داره

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
بهش گفتین موردی نیست که نشون دهنده تفاهم بینتون باشه؟ اگه گفتین و قبول نمیکنه کارتون سخته تا زمانی ک ...

هزار بار بعضی وقتا واقعا هرچی از دهنمم در اومده بهش گفتم ولی انگار اصن به اون نمیگم

منم همین فکرو میکنم یه متنی بود نوشته بود مردا بهتره با اونی دوسش دارن ازدواج کنن و خانوما با اونی ک ...

اره واقعا.من با کسی ازد کردم ک ادعای دوس داشتن داشت ولی هیچوقت حرفای قشنگ بهم نمیزد الانم نمیزنه.یکی بود میگفت دوسم داره هرروز حرفای قشنگ قربون صدقه توجه اهمیت ولی هم ظاهرشو دوس نداشتم حالا بنده خدا خوبم بودا   هم اینکه میگفتم اونو دوس دارم الان گاهی دلم حرفای قشنگ میخاد.

اره واقعا.من با کسی ازد کردم ک ادعای دوس داشتن داشت ولی هیچوقت حرفای قشنگ بهم نمیزد الانم نمیزنه.یکی ...

خب آره زن نیاز به حرفای قشنگ داره متاسفانه خیلی از ما خانوما موقع ازدواج اگر کسی دوست داشته باشیم چشم و گوشمون بسته میشه 

2706