2737
2734
شما انجام میدی؟ چطوریه

خیلی سایت ها هستن که بازاریاب میگیرن. حتی دیجی کالا هم سیستم همکاری در فروش داره

البته من تو دیجی کالا بازاریاب نیستم من خودم فروشنده هستم

اما منظورم این هست که اگر جنس داشته باشین میشین فروشنده و اگر جنس نداشته باشین ثبت نانم میکنید و پورسانت فروش میگیرید.

البته سایت های دیگه ای هم هستن که سیستم همکاری در فروش دارن

دستبند های طلا با مروارید اصل(پرورشی) الماسین آذر. www.almasin.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرروز میتونی بیستو پنجا تاتبلیغ ببینی که هرکدوم به نظرم هرکدوم 175 تومن پول برا واریز میشه اگه هرروز ...

نفهمیدم یعنی درروزچقدر

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست
نفهمیدم یعنی درروزچقدر

اگه هر روز بیست و پنج تبلیغ باشه و شما ببینی دو تومن خودت درآمد داری حالا زیر مجموعه هاتم هر چقد درآمد داشته باشن یه مقداری هم سایت به پول شما اضافه میکنه بابت زیر مجموعه هات 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
2728

بهترین روش اپلیکیشن ۷۰۳۰ هست که مانند آپ و دیگر اپلیکیشن های خرید شارژ - بسته - قبض و .... می باشد با این تفاوت که در اپ های دیگه ۹ درصد اضافه از مبلغی که شارژ یا بسته اینا میگیرین  از شما کسر میشه اما اینجا ۷۰ درصد این ۹ درصد رو به شما و کسی که زیر مجموعه اون هستین میده  و حالا شیوه کسب درامد اون به این شکل هست که شما ۵ نفر دیگه رو هم با برنامه آشنا میکنید و میشوند زیر مجموعه شما و ۷۰۳۰ تا ۷ مرحله یعنی ۱۰۰هزار نفر زیر مجموعه از فعالیت های آنها به شما هم سود میده و با یه ذره تلاش می تونید درامد ثابت برا خودتون داشته باشین 

ببخشید طولانی شد کد معرف من maryam70300

استخدام کارمند اینترنتی خانم و آقا

جهت تصدی مشاغل زیر به چند نفر خانم یا آقا نیازمندیم

تایپ آنلاین و تبلیغ

تایپ و ترجمه

پشتیبانی مشتریان

درج تبلیغ در تلگرام و سایت ها

فروش اینترنتی محصولات

دارای حقوق ثابت به میدان حداقل یک میلیون تومان

حداقل تحصیلات : دیپلم یا دهم

2740

به 120 نفر آقا و خانم جهت کار در منزل با درآمد عالی با عنوان :

تایپ ، ادمین کانال تلگرام ، پشتیبان ،

بازاریاب و .....

👈کار به صورت غیر حضوری 

👈تایپ با گوشی یا کامیپوتر

👈بدون سابقه کاری 

👈ساعت کاری روزانه ۴تا۵ ساعت 

👈واریز حقوق روزانه و ماهانه (۱/۵۰۰ تا ۵ میلیون)

👈هزینه اینترنت شما ماهانه پرداخت میشود 

👈شرکت دارای آدرس و دارای نماد الکترونیکی و تایید شده از پلیس فتا

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتربه آیدی @kar_online99 در تلگرام مراجعه کنید

یااللهُ یارحمٰنُ یارحیمُ یا مُقَلِّبَ القلوب ثَبِّت قَلبی عَلی دینِک💚

کسب درآمد از اینترنت روزی ۱/۵میلیون تومان،تضمینی و تست شده بهترین ،آسان ترین وسریعترین روش کسب درآمد از اینترنت.آموزش صفرتاصد کاملا واقعی شما برین تو صفحه نظرات مردم رو بخونین متوجه میشین چقدر از این را کسب درامد شده          https://b2n.ir/.daramad-bala58442

کسب درآمدازاینترنت روزانه1/5 میلیون تومان و ماهی30 الی 40 میلیون تومان با روزی کمتراز 2ساعت فعالیت آسان

"تا آخر عمرتان استقلال مالی داشته باشید و ب رویاهایتان دست پیداکنید"

"ب یادداشته باشید ک برای میلیونر شدن اصن لازم نیست سخت کار کنید کافیه فقط هوشمندانه کار کنید"

برای دانلود فایل آموزش این روش فوق العاده بی نظیر و درآمدزا بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://daramad-bala.4kia.ir/info/277900/کسب-درآمد-از-اینترنت-روزی-1-5-میلیون-تومان-تضمینی/?getppsid=62794

اجی منم میخوام بیام تواین کاره میشه راهنماییم کنی؟؟؟

سلام عزیزم والا من خیلی وقته اسرو رو اصلا حذفش کردم چند ماه درگیر بودم شاید به بیست سی تومنم نرسید ینی آگهی و تبلیغ جدید دیر به دیر میزاشتن خیلی دیر برای همین درامد نداشت نمیدونم الان چه جوریه وضعشون با توجه به شرایط کرونا و اینا ... بازم میخوای نصب کن کار خاصی نداره پروفایل خودتو تکمیل میکنی بعد تبلیغارو ویو میزنی نگاه میکنی 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...