2733
2739
عنوان

قد و وزن نینی های دوساله تون چند بود

| مشاهده متن کامل بحث + 9015 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیییزم قدش کوتاه نیست واسه دوسالگی؟بجز وزنش

اره اینا همشون قد کوتاه هستن تا بلوغ یهو قد میکشن 😂😂اللان برادرشوهر ۷سالم‌قد۱۱۰ بزور میشه نو شوهرمم قدمون‌متوسط ۱۶۰ من ۱۷۴ شوهرم

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2740
اره اینا همشون قد کوتاه هستن تا بلوغ یهو قد میکشن 😂😂اللان برادرشوهر ۷سالم‌قد۱۱۰ بزور میشه نو شوهرم ...

ای جااان😁

خدا حفظش کنه😍

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

مرسی.من پسرم رو یکسالگی از شیر گرفتم.تا وقتی به بچه شیر میدی غذاخور نمییشه.من پیش دکتر بردم گفتم شیرم کم بوده و غذا نمیخوره از شیر گرفتم .گفتن از یه جای مطمئن شیر کیلویی بخر بهش بده و فولیک اسید رو یه مدت بده بخوره بهترین و کم ضررترین داروی اشتها اوره.بهتره شما هم امتحان کنید

زدم تو گوش مشکلات.....رررررفت با بزرگترش اومد.....

۲سال ۱۴کیلو؟؟؟

اصلا نرمال نیس که

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
ماشاالله چی میدی بهش از شیر گرفتیش

از شير نگرفتم اما هم شيرم چربه هم ماشااله هرچي از بچگي ميبينه ميخواد بخوره وقتي به غذا افتاد همه ي غذاهاش رو با اب قلم درست كردم داخل پوره كره ريختم انگار از همون موقع اشتهاش خوب شده البته مادرشوهرم هم خيلي تو غذا خوردنش دخيله هر دقيقه هرچي بپزه ميده به خورد دخترم