2733
2734
عنوان

كسايى كه ييلاق ماسال رفتن تشريف ميارن

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 32 پست
یه شهرستان کوچیکه  که به دریا هم نزدیکه مردمش تالشن اکثرا سنی مذهبن میشه بپرسم گیلانی هستین ...

نه عزیزم از تهران میخوام برم 

شما که رفتی به نظرت خوبه ؟ 

شما خودت گیلانی هستی منو راهنمایی کنی؟

کاربری قدیمی ام _قبلی برنمیگرده 🙁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم از تهران میخوام برم  شما که رفتی به نظرت خوبه ؟  شما خودت گیلانی هستی منو راهنم ...

بله من گیلانی هستم

میخوای به ساحل نزدیک باشه؟

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2728
بله و البته قیمت مناسب 😁

پره سر خوبه رضوانشهر خوبه

ولی بنظرم توی روستا دنبال رهن باش

رهن چند وقته میخواین بکنین؟

روستاها خیلی نزدیک به دریا هستن محیطشم مناسبه

اگه رهن موقته روستا عالیه 

همه نوع امکاناتم دارن

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
دنبال يه جاى بكرم چند روز بمونه خستگيمو بشوره ببره

گلم یه چار پنج سال دید کشفش کردی 

کاملا رویایی و عاااالی بود 

ته آرامش 

متاسفانه

الان هر چی اراذل اوباش و زن خرابه ریخته اونجا

افتضااااااااااااح

من اصالتا همونجایی هستم تقریبا

ولی انقدر تو اینستا و تل تبلیع کردن

آدمای  .... اونجا پر شدن 

یه زن میاد با 5 تا مرد لات یه کلبه اجاره مب کنه 

اصلا یه قیافه هایی می بینی می خوای بالا بیاری

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
پره سر خوبه رضوانشهر خوبه ولی بنظرم توی روستا دنبال رهن باش رهن چند وقته میخواین بکنین؟ روستاها خ ...

فعلا رهن یکساله 

یه سریا زدن مبله و کلا با همه امکانات (منظورم چیزای ضروریه مثل یخچال و اینا ) 

اسم روستاها رو میتونی بگی  و اینکه حدود رهن چقدره ؟ 

تو همین رضوانشهر یا روستاها 

فعلا رهن یکساله  یه سریا زدن مبله و کلا با همه امکانات (منظورم چیزای ضروریه مثل یخچال و اینا ) ...

رهن یکساله تو روستا اصلا قابل مقایسه با تهران نیست دقیقا نمیدونم

اما روستا بخواین که خیلی به دریا نزدیک باشه

روستای شفارود،کپورچال،سنگاچین اینایی که براتون نام بردم خیلی به دریا نزدیکن خونه بگیرین پیاده راحت میتونین برین رضوانشهر هم حدود سه چهارکیلومتر با دریا فاصله داره

شما اگه دنبال یه خونه مبله با امکانات هستین حتما به فکر روستا باشین

هم خیلی نزدیکه هم از اب و هواش لذت میبرین 

من خودم روستا زندگی میکردم

مجتمع ساحلی داره سوییت داره خونه هم رهن میدن همیشه دریا میرفتیم پیاده ۱۰دقیقه بیشتر راه نبود

2740
رهن یکساله تو روستا اصلا قابل مقایسه با تهران نیست دقیقا نمیدونم اما روستا بخواین که خیلی به دریا ن ...

مرسی از راهنماییت عزیزم حتما سعی میکنم به اینجاهایی که گفتی سر بزنم 

مرسی از راهنماییت عزیزم حتما سعی میکنم به اینجاهایی که گفتی سر بزنم 

خواهش میکنم

رهن یکساله تو روستا اصلا قابل مقایسه با تهران نیست دقیقا نمیدونم اما روستا بخواین که خیلی به دریا ن ...

ببخشید عزیزم این روستاهایی که گفتی مبله منظور همون با وسایل رهن میدن ؟ 

اصلا هیچ حدود قیمتی نداری ؟ 

ببخشید عزیزم این روستاهایی که گفتی مبله منظور همون با وسایل رهن میدن ؟  اصلا هیچ حدود قیمتی ند ...

اره مبله هم میدن،چون همه ی مسافرا میان مثلا به تعداد روز موندنشون اجاره میکنن رهن یکساله رو نمیدونم،شبی۱۵۰هست تا۲۰۰هم هست

مرسی خیلی بهم‌کمک کردی 

خواهش میکنم عزیزم بازم سوالی بود بپرس اگه بدونم جواب میدم