2733
2739

ازظهر تا حالا زنگ پشت زنگ  اخه چخبره  بچه ی ادم یکسال زحمت کشیده نتیجه نگرفته .  فکر پدر مادرا رو بکنید  

قلم بر میدارم تا بنویسم شرح زندگی تمام زنانی که روح لطیفشان در برهوت بی عشقی تفتیده شده . تمام زنهایی که هر شب بر بالین دلبندشان نوای محزون تنهایی را سر میدهند . مینویسم برای تمام زنانی که اغوش پر حسرتشان هنوز  در انتظار نوای شادی بخش  اولین گریه ی نوزادیست . 

دقیقا ب بقیه چ آخه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
2731

من پارساا یکی ا دوستام پز الکی اومد پزشکی در اومدم نرفتم امسال پیامش دادم ببینم بازم پزشکی در اومده نرفته یا میخواد بره😂😂

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم
2740

میدونی چون برا ما هم اینقدر زنگ زدند که 

تازه رتبه دقیق میخواستندنه اینکه بخواهند ببین قبول شدم یا نه 

یا یه فامیل خیلیییییییی دور 

دیده بود اسمم تو کانال شهرمون نیست 

کلی زر زده بود اما اون اسامی قلم چی ها بود منم که شرکت نمیکردم 

حتما خودتون زنگ زدید که اونا زنگ میرنند

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

اخه زنگ هم نزنیم میگن از حسودیشه، دختر خواهرشوهرم کنکور داده ، فقط زنگ زدم گفتم نتایج چندساعت زود اومده گفتاره میدونه دیگه نه رتبه پرسیدم نه چیزی ، گفتم انشالا به اونچه که میخواد برسه 

فقط خدا 
2706