2737
2734
عنوان

خسته شدم. کسی بوده از دست شپش تونسته باشه راحت شده باشه 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 11710 بازدید | 121 پست
چن وقته؟  چه خاکی بریزم سرم اعصابم نمیکشه

منم دو ماه پیش متوجه شدم خودم و دخترم هردو سرمون پر از شپش شده

موهای هردومون و کوتاه کردم خودم شامپو لیندان زدم 

دخترمو یه هفته هرروز سس زدم بردم حموم شونه دندانه ریز کشیدم

وقتی هم که خواب بود با دست میگرفتم

خودمم سس میزدم و شونه میزدم 

تقریباتموم شده بود یه ماهه

ولی دو روز پیش سر دخترمو دیدم باز هست ینی دنیا رو سرم خراب شد😭😭😭😭

خودمو که هنوز نمیدونم

ینی چشماش چه رنگی بود💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سس و امتحان نکردم  بخدا ما کثیف نیستیم هر روز حموم  خونه م برق ميزنه  لعنتی نميدون ...

ربطی به کثیفی ندا ه عزیزم.چه حرفیه.لطفا همه کارها رو باهم انجام بده.چیزای خطرناک مصرف نکن.اسفند رو سر بچه زیاد مونده بود رفته بود کما.شما با نلا بشور بعد هر روز یا یه روز در میون با سرکه .هفته بعد باز نلا

2740
منم دو ماه پیش متوجه شدم خودم و دخترم هردو سرمون پر از شپش شده موهای هردومون و کوتاه کردم خودم شامپ ...

همینش بده 

ميگي ديگه تموم شد 

باز يه تخم میبینی ميگي بدبخت شدم😭😭

چه موجود خبیثی ه

مامانم گفت دخترم ديگه خلاص نميشی از دستش 😢😢

خیلی بده خیلییییی

هیچ
بچه خواهرم چند وقت پیش داشت هرروز یا ی روز درمیون میبردش حموم با تاید دستی میشست با شونه ریز شونه می ...

تايد و امتحان نکردم ولی شونه ریز میزنم هر روز 

هیچ
رو موهای خودمم اومده متاسفانه  شونه هر روز و تو حموم با نرم کننده میزنم هم خودم هم دخترم حل نش ...

هموم شونه بزن ولی بعدش ببر تو آفتاب تو نور حسابی.موهاشو دسته بندی کن یه شاخه مو هم از وستت در ندا ه دونه به دونه چک کن.من هر روز تو این دو هفته ملحفه تخت و بالشش رک عوض میکردم میشستم.با اب داغ

خونتون رو جارو برقی بکش یه تار مو هم رو زمین نمونه لباساتونو تمیز با آب داغ بشورین یبار اسپند بکوب ...

دقیقا

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
2706