2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به احترام داره می گه

شوهر من بهم می گه بانو

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2738

حاج خانم که حرف بدی نیست من وقتی از حج اومده بودم البته عمره رفته بودم هر کی می گفت حاج خانم کلی کیف می کردم کلی افتخار میکردم یاد اور خاطرات خوب و قشنگی که در حج داشتم بود 

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045

حاج خانوم که هپیشه پیر نیس بانو هرکی بره مکه حاجی میشه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

منو همسرمم همدیگه رو حاج اقا حاج خانوم صدا میکنیم واس شوخی 😸 اما تازگیا فهمیدم پیش دوستاش واس این ک اسممو نگه میگه حاج خانومم 😐 دوستاشم وقتی باهاش حرف میزنن میخان حال منو بپرسن میگن حاج خانوم چطوره 😑بس که غیرتیه 

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2706