2737
2734

اگه لباسهای استفاده نشده داشته باشیم و بخوایم بفروشیم به جز دیوار و شیپور چه سایتی خوبه که بازدیدش بالا باشه و فروش بره؟

كمدا

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کمدا امااونجا فقط ی سری افراد در صدر هستن و میفروشن بقیه هیچی من هیییچیییی نفروختم چون ناشناخاه بودم باوجودی که لباسهام مارک و یکبار پوشیده بودم اما اونا که گفتم حتی شورت دست دومشون فرکش میره برو ببین میفهمی اگرم بخوای دیده بشی ۲۴ ساعت فقط اونم با دادن ۲۰ ۵زارتومن پول که زودم عکس لباس رو برمیدارن

😉😐😊😁
کمدا رفتم اگهیم پنهانه اصلا درست کسی نمیتونه ببینه 

😢چرا؟

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
2738
کمدا امااونجا فقط ی سری افراد در صدر هستن و میفروشن بقیه هیچی من هیییچیییی نفروختم چون ناشناخاه بودم ...

اره دقیقا منم رفتم هیچی فروش نرفت ولی بعضیا لباسهای بنجلشونم با قیمت بالاتر از من فروش رفته بود نمیدونم اونا چیکار میکنن