2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی تا اخر شبا بیدارم با کلی ترس میخوابم احساس میکنم یکی پاهامو میخواد بگیره . وای مخصوصا اینکه وقتی نتو خانوش میکنم بخوابم زود چشامو میبندم میچرخم . تا وقتی خوابم ببره اصن باز نمیکنم 😂ولی بازم ادم نمیشم بیدارم 

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2738
اولش میخواستم بگم مار  اما کامنتای بچه ها رو دیدم ،دیدم که از خیلی چیزا میترسم😥

اره منم‌همینطور 

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.

استخر عمیق

ارتفاع

هرگونه حشره چندشناک بالاخص سوکس

جن

دزد

مردم مریض

بی کسی و تنهایی

و خیلی چیزای دیگه

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
وای نگو جیغ میزنم

چرا از گربه میترسین کاری نداره با ادم که اون بدبخت از  ماها میترسه مخصوصا گربه های محل ما از دختر من وحشت دارن دو سالش گربه میبینه با جیغ میره سمتشون که بگیرتشون گربه رفت زیر ماشین دختر منم داشت میرفت اون زیر بزور درش اوردم

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
2706