2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترخینه چیه؟غذاست؟

منم ندیده بود...غذایی سمت ایلام و اینجور شهرهاست...که گلوله خشکه که توش گندم و فک کنم سبزی با کشک یا دوغه...ترکیباتشو دقیق نمیدونم...بعد اون گلوله رو میندازن تو اب ...شبیه اش میشه

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
2731
حتما ترخینش بد بوده وگرنه با روغن حیوانی و پیاز و سبزی عالیه 

فرق خوب و بدش رو نمیدونم...میگفت برا سرماخوردگی خوبه

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
2740
اسی کجا رفت مثلا میخواست لباس بخره ها

الان میاد میگه لود نمیشه خب اول یاد بگیرید چجوری عکس بذارید بعد تاپیک بزنید بابا 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 
آره من اشتباهی نوشتم بخره ولی فک کنم واقعنی رفته بخره😂😂😂

رفته بشکافه دوباره بدوزه

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن