2733
2739
عنوان

چرا میگن النگو بی کلاسیه؟ چرا دکترا یا استاد دانشگاها النگو ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 7993 بازدید | 195 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردم همش درباره همدیگه نظر میدن،بابا چیکار دارید چی با کلاسیه چی بی کلاسی اگه دوست داری بنداز دستت

بعد دکترا فکر کنم بخاطر شغلشون نمیندارن استادای دانشگاه هم نمیشه موقع درس دادن دستشون جیرینگ جیرینگ صدا بده وگرنه شاید تو عروسی ها بندازن

...
2728

من تک پوش دستمه 

طلای زردوسفید قاطیه 

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

من کاری به مد ندارم خیییلی النگو دوس دارم 😍😍

مخصوصا النگوهایی که با طلا سفید و زرد کار شدن.....

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
2740

.کلا به مظر من طلای زیاد خوب نیست چون افراد بی فرهنگ طلا رو‌نشانه ی ثروت میدونن برای همین من کلا خوشم نمیاد طرف ۶تا النگو دستش باشه.به جای اون یه دست بند خوشگل دستش باشه خیلی شیکتره

خوب النگو الان قديمي شده مثل خيلي چيزهاي ديگه كه قديمي شدن مثلا يه زماني خانمها  فوكول ميزاشتن الان خز و بي كلاسه يا مانتوهاي اپل دار مد بود الان هم يه سبكهايي از النگو مد هست اما اين النگوهاي سنتي مد نيست

البته النگو از اول هم فكر كنم خيلي شيك نبود من هيچوقت نديدم ملكه فرح النگو داشته باشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

متنفرم از النگو..تک پوش شیکه👌

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2706