2737
2739

خوب فکری کردی من اگ بودم   یکی از گناهامو  ترک میکردم.  هر روز  سلام میدادم و سعی میکردم   کار فرهنگی کنم ک   افراد بیشتری امام زمانی شند

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
بنطرتون تو خونه های کوچیک چطور میشه مراسم گرفت طوری آشپزخونه کاری نباشه چون کوچیکه

آره میتونی پذیرایی کیک و یه نوشیدنی مثل آب میوه از قبل آماده کنی. یه مراسم چند نفر ه بگیرید. زیارت آل یاسین بخونید. 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب فکری کردی من اگ بودم   یکی از گناهامو  ترک میکردم.  هر روز  سلام میدا ...

در مورد این فکر کردم مثلا بسته هایی که توش انجیرخشک به فرص مثال تهیه کنم روشو ی جمله بنویسم در مورد آقامون و مزار پخش کنم

2731
اره به این فکر کردم بیشتر از چای هم میتونم دیگه چی باشه

کلوچه خرمایی یا کیک یزدی . خرما

شکلاتم خیلی بچه هارو خوشحال میکنه. نباتم خوبه

اگ میخاین زیاد خرح کنین کیک و ابمیوه ی خوب داخل ظرف یه بار مصرف هم خیلی خوبه

در کل همه چی خوبه مهم نیتتونه

آره میتونی پذیرایی کیک و یه نوشیدنی مثل آب میوه از قبل آماده کنی. یه مراسم چند نفر ه بگیرید. زیارت آ ...

آل یاسین تو فکرم بود میوه و ی کیک میتونم بریزم تو این ظرفای ی بار مصرف اینجوری پذیرایی کردن خیلی آسون میشه درسته؟

خونمون کوچیکه ولی دوست دارم ی مراسم تو خونمون بگیرم اما نمیدونم باید چیکار کنم‌چون اولین بارم خیلی س ...

ببین عزیزم مامانم هرسال نیمه شعبان سفره امام زمان داره ولی چون خونه اپارتمانیه و مهمانا زیادن مامانم یه چیزایی رو مثل مشکل گشا و شیرینی شکلاتو حنا و ساندویچ پنیر سبزی وشربت روی یه میز عسلی خیلی قشنگ و جمع وجور میچید که روشون دعا خونده بشه و همونجا از خانما پذیرایی میشه و بقیه ی نذرشم عدس پلو و آش رشته و شله زرد و حلیم هستش که اینارو میده بیرون بپزن و وقتی اوردن ما تقسیم شده میدیم خانما ببرن خونشون اینجوری مهمون بیشتر جا میشه دعوت کنی و سفره ی مفصل هم جاگیر نمیشه البته اینا همش اختیاریه میتونی یه سریارو ندی،قبول باشه🙏

مدرس زبان فرانسه بصورت انلاين وتضمينى
2740
خیلی عالیه

دیشب جاریم وقتی منو دید خونه خواهرشوهرم از همون لحظه اول بهم چش غره انداخت بی دلیل اصلا کاری بهش ندارم ازدستشم ناراحت نیستم فقط دعا کردم براش که اونقدر خوشبخت بشه که خوشبختی های من آزارش نده

آل یاسین تو فکرم بود میوه و ی کیک میتونم بریزم تو این ظرفای ی بار مصرف اینجوری پذیرایی کردن خیلی آسو ...

آره خیلی ها اینکا رو میکنن. بعد میتونی توش یه برگه چاپ کنی بذا ی. در مورد امام زمان.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲