2733
2734
عنوان

يه عكس خيلييييب شبيه اونى كه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 94 پست

کاری کن  از همین الان بهت قول بده  که دیگه قلیون نکشه      (اگه مثلا قایمکی تکرار کرد بروی خودت نیار)   ولی بعد  توی زندگی محکم وایسا که دیگه نکشه

حل میشه       

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رزیدنتی یعنی دانشجوی تخصص. اگه هدفش اینه که عمومی بمونه، بازم باید ببینی برنامه ش چیه. مثلا اینکه ا ...

الان كه تو يه درمونگاه كار ميكنه 

قرارداديه ديگه نه؟؟

فكر كنم برنامه اش همينه 

حالا ازش ميبرسم 

ديگه چيا بپرسم؟؟

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
کاری کن  از همین الان بهت قول بده  که دیگه قلیون نکشه      (اگه مثلا قایمکی ...

به نظرم حل نميشه به قول خودش از دييرستانه كشيده 

قول هم به من بده پاش نمونه خيليييي تو اعتمادم بهش تاثير ميذاره 

خودش كه گفته كمش كردم خدا داند 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
به نظرم حل نميشه به قول خودش از دييرستانه كشيده  قول هم به من بده پاش نمونه خيليييي تو اعتمادم ...

ببین میشه ترکش داد              >        یه نظر دیگه بالا نوشتم برات     اون رو هم بخون

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
1- دو تا اشتباه بزرگ توی اخلاق خودت ه    >  زیاد توی زیبایی تمرکز داری درصورتی که ...

ممنون دقيقا همينطوره 

ولى من نميدونم چيكار كنم همش ميترسم از ازدواج

با كوچكترين نشونه اين كه ما بهم نميخوريم ميخوام تمومش كنم 

2740
ممنون دقيقا همينطوره  ولى من نميدونم چيكار كنم همش ميترسم از ازدواج با كوچكترين نشونه اين كه ...

خب مشکل خود شمایی        ایشون نیست
شدیدا توصیه می کنم    اول     بصورت انفرادی و تنها     برو پیش یه مشاور       همه چی رو بگو
بعد دوتایی برید پیش مشاور             ببینید چی میگه

ممنون دقيقا همينطوره  ولى من نميدونم چيكار كنم همش ميترسم از ازدواج با كوچكترين نشونه اين كه ...

بنظرم ی مشاوره دو س جلسه برو چون خیلی وسواس داری البته خب تا یحدی طبیعیه بازم خودت میدونی

فقط  مشاور  باسواد   انتخاب کنی هاااا            بگرد یه مشاور خوب پیدا کن

الان كه تو يه درمونگاه كار ميكنه  قرارداديه ديگه نه؟؟ فكر كنم برنامه اش همينه  حالا ازش ...

آره قراردادیه. البته ممکن هم هست خودش با چندتا از دوستاش خودشون درمونگاه زده باشن که در این صورت هم خیلی خوبه. ولی درمانگاه کس دیگه کار کردن همچین آش دهن سوزی نیست و آدم هم زود خسته میشه.

پزشکا خیلیاشون نه همه شون علاقه دارن زنشون زن خونه باشه، مسئولیت خونه و بچه داری و... با زنشون باشه، حتما سنگاتونو با هم وا بکنین در مورد این قضیه. دیگه اینکه حالا که قصد تخصص نداره، مهاجرت هم گزینه ی خوبیه استرالیا راحتتر میگیره نسبتا و آلمان. اگه تو حرفاش دیدی از مهاجرت بدش نمیاد حتما تشویقش کن. الان شروع کنین واسه کاراش حد اکثر سه سال دیگه رفتین.

خب مشکل خود شمایی        ایشون نیست شدیدا توصیه می کنم    اول   & ...

اره روزى نيس كه با خودم اينو نگم 

كه اول خودم برم بگم من اينم 

اين ادمم اينطوريه 

چقدر ميتونيم باهم كنار بيايم 

2706