2733
2734
عنوان

بدترین و بهترین اخلاق همسرتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 61 پست
همش عالیه بدی نداره واقعا مرد نمونه ایه  تنها کار رو مخیش قند جویدن با چایی عه

از هورت کشیدن که بهتره 😀

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این که خوبه بد نیست.بمونه دعوا بیخ پیدا کنه خوبه

همون دیگه  قشنگ مشخصه میره بخابه  تا دیگه جرو بحثی نشه ولی من بدم میاد نمیدونم چرا 😶😶😶

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  

همچیو کش میده به هر جریانی شاخه برگ میده به همه چی شک داره ،سرش به ک،ونش پنالتی میزنه، خانوادش بدن محبت کردن بلد نیست اهل رفت و امد نیست و خیلی دیگه حوصلم نمیگیره بگم،،،خسیس هم هس

اخلاق خوب اینکه کاریه و اهل دودو دم نیست

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
2731

بهترین مهربون اهل کار و زندگی هرچی کفتم برام فراهم کرده تکیه گاهم نزاشته کسی تا حالا بهم بی احترامی کنه خودش خیلی به خوانوادم احترام میزاره راستگو از خیانت متنفره کلا خیلی زیاده فقط یه اخلاقش که الان خیلی خیلی کم شده زود عصبانی میشه زودم پشیمون میشه 

از هورت کشیدن که بهتره 😀

وای نگو صدای خرت خرت قند زیر دندون اوف گوشت تنم ریخت😖😖😖😖😖

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
شوهرم عالیع حرف نداره تورو خدا واسع شفاش دعا کنید مریضه یه ماهه کارم گریه ست

یا من اسمه دوا و ذکره شفا

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
2740

بهترین اخلاقش اینه که اجازه دخالت به خانواده ش به هیچ عنوان نمیده ولی خانواده ش زیر پوستی کرم میریزن وقتی بفهمه میره یواشکی از من به خدمتشون میرسه میگه حق ندارید به زنم حرف بزنید ( این و  دختر خواهرشوهرم بهم گفت ) لارج هم هست

اخلاق بدش محبت کلامی نداره بیش از حد غد هست 

2706