2733
2739
عنوان

هوس گردووپسته کردم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 32 پست

من اهل کرمان...اینجا بسته درجه یک و درجه دو داره ...اگه اومدی می تونی بخری البته ما خودمون بیشتر بادوم مصرف میکنیم...

پسته فقط های و هویی داره

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم طفلک بچه ها یه ذره صرفه جویی کنید یه ذره از بعضی خورد و خوراکا بزنید براش خوب و تازه اشو تهیه کنید بهش بدین

نگران نباش خدای اون بچه بزرگ و براش روزی رسونه

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه
2728
2740

چی بگم خودمم میدونم دردی ازت دوا نمیشه اما جه میشه کرد که سرنوشت و قوتمون افتاده دست یه عده دزد فاسد ریاکار که جیبشون پر بشو نیست و شکمشونم سیرمونی نداره فقط دارن ملتو میچاپن 

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه
حتما قرار نیست ک دو کیلو بخری .از هر کدوم اندازه پونزده بیستومن بخر تموم شد بازم بگیر 

خب باید حداقل دستت 50باشه بری اینچیزا بخری 😭😭😭😭یایکم گوشت یاقلمه گاو برای بچه 

من حتی پول پوشکم دستم نیس 

خدالعنتشون گنه انقد گرونی کردن

بسته راه نفسم بغض ودلم شعله وراست....چون یتیمی که به اوفحش پدرداده کسی 

ماهم اینطوریم حواهر پسرم اینطوره غذاهامون ویتامین ندارن الکین بخدا زورمون فقط ب مرغ میرسه هزارتا وام و قصد  و اجاره و داریم😢😢😢وبیکاری شوهرم😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢دیگه ما چطور صرفه جویی کنیم ک بتونیم گوشت بخریم..درضمن من دور از خانوادمم اونا برام بسته میفرستننگین پول بسته رو از کجا میاری

ماهم اینطوریم حواهر پسرم اینطوره غذاهامون ویتامین ندارن الکین بخدا زورمون فقط ب مرغ میرسه هزارتا وام ...

من شوهرم درآمد داره ولی هم قسط وقرض وبدهی زیاد داره هم خونه سازی داریم 

پول دستم اصلا نمیده فقط چیزای خیلی ضروری مثل رب وروغن وبرنج میخره 

خب باید حداقل دستت 50باشه بری اینچیزا بخری 😭😭😭😭یایکم گوشت یاقلمه گاو برای بچه  من حتی پول ...

چی بگم خدا لعنتشون کنه .خودم مستاجرند دارم دنبال خونه میگردم ولی نیست از بس گرون شده خدا یعنی ما هارو نمیبینه خدا یا خودت کمکتون کن نزار هیچ پدر مادری سرفکنده باشه پیش بچه اش 

چی بگم خدا لعنتشون کنه .خودم مستاجرند دارم دنبال خونه میگردم ولی نیست از بس گرون شده خدا یعنی ما هار ...

بخدا انقد الان دلم میخاد برابچم لباس تابستونه بخرم عینک وکلاه بخرم براش ولی ندارم 😭

2706