2737
2734

من همین هفته تاریخ تخمک گذاریم هست و میخوام اقدام کنم ولی واسه هفته دیگه نوبت دندانپزشکی دارم. چیکار کنم ب نظرتون دندونمم پوسیدگیش زیاده ممکنه تو بارداری ب عصب برسه. اشکال اقدام کنم این هفته و هفته بعد هم برم دکتر؟؟؟؟؟

اگه میتونی صبر کن برای ماه بعد..من با اینکه همون ماه که باردار شدم رفتم دندون پزشکی و کلی دندون پر کردم ولی چون مصرف کلسیمم پایین بود این ماه آخر یکی دو دندونم سوراخ شده که اذیت میکنه.. حالا برای تو که میگی پوسیدگی زیاد داری و باید درست بشه من اصلا سابقه دندون درد نداشتم قبلا که تو بارداری گرفتم

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میتونی صبر کن برای ماه بعد..من با اینکه همون ماه که باردار شدم رفتم دندون پزشکی و کلی دندون پر ک ...

نه من فقط یکی از دندون هامه بقیش درست شده. شما همون ماه ک اقدام کردی رفتی دکتر؟ من اگه این هفته اقدام کنم و هفته بعد برم دندانپزشکی ب نظرت مشکلی پیش میاد؟

2728
نه من فقط یکی از دندون هامه بقیش درست شده. شما همون ماه ک اقدام کردی رفتی دکتر؟ من اگه این هفته اقدا ...

من اون ماه اقدام بودم ولی فکر نمی کردم باردار بشم چون قرار بود ماه بعدش آی وی اف کنم گفتم اول دندون هام رو درست کنم بعد برم

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم