2733
2734
عنوان

شما دکتر ابطحی رو میشناسن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3858 بازدید | 19 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بزارید خیال همه رو راحت کنم  من عضو شدم که فقط اینو بگم ایشون دکتر من بود  الان هفده سالم  کار های عادی برای بچه ها که شامل قطره آهن اینا میشه که هیچی ایشون تو جراحی هاشون هم خیلی خوبن  بهشون اعتماد کامل داشته باشین خیلی هم خوش اخلاقن اخرین باری که رفتم پیششون دبستان بود ولی اینقدر دوسشون داشتم که هنوز همه چیز مطبشون رو یادمه  مامان من خودش پرستار و دکتر های زیادی رو دیده مطمنم برای بچش  خیلی حواسش بوده که بنده بودم اینکه میبینید چیزای قوی نمید احتمالا به خاطر اینکه بچتون خدا رو شکر تو سلامت کامل و میخواد بدنش خودش بتونه از بس یه چیزایی بر بیاد 

تو نظر قبلیم اشتباهی کردم ایشون جراحی هم میکنن  جراح من یکی دیگه بود بعدش ایشون رو معرفی کردن به عنوان دکترم  در رابطه با اخلاقشون هم باز از مامانم پرسیدم ایشون این مدلین که اولش بد اخلاقن که ببین شرایط چطوری  بعدش اوکی میشن دکتر اگه بد اخلاق باشه هم با مادر بده هم با بچه وقتی میبینید دکتر فقط با شما بد رفتار میکنه احتمالا از دستتون عصبانی ولی اگه دیدید دکتری اعصاب بچه ها رو نداره اون واقعا بدرد نمیخوره ولی من واقعا از ایشون این سالا بدی ندیدم با اینکه سر واکسن اینا خیلی ضایع بازی در میاوردم