2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خودش تو برنامش داره پخت کیک زدم باورم نمیشد برای اولین بار عالی دراومد.

مارکش چیه؟ من تو این پنج شش سال از پلوپزم استفاده نکردم تاخالا 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد

سلام خوبی ستاره جون نی نی خوبه حالش  غربالگری رفتی گلم چی شد؟حالش خوب بود جنسیت گفت بهت

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

و اینکه الان دراز میکشی زیر نافت رو رحم دست میکشی احساس میکنی باد کرده باشه یا نه فعلا تغییری نکردی

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
سلام خوبی ستاره جون نی نی خوبه حالش    غربالگری رفتی گلم چی شد؟حالش خوب بود جنسیت گفت بهت

سلام عزیزم مرسی خداروشکر خودت خوبی؟نینیت خوبه؟اره رفتم گفت الان دقیق نیست برای تو رو گفت جنسیتو؟اره زیر شکمم باد داره غذا خوردنی کل شکمم میاد جلو😂

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤