2737
2739

خانما من چند وقته که دارم خودمو برا جدایی  یا طلاق آماده میکنم. هر چند وقت یبار میبینم شوهرم با این دخترا چت کرده و مچشو میگیرمو این آخریا بحثمون به کتک خوردن...میوفته...ولی میدونم که هیچوقت این رفتارشو ترک نمیده.یه دختر دارم که چند روز دیگه تولد یکسالگیشه.چند وقته که همش باخودم فکر میکنم تا کی من باید استرس شوهرمو داشته باشمو همیشه حواسم بهش باشه که خیانت نکنه😔اول میگفتم بحتطر دخترم ادامه میدم اما الان که فکرشو میکنم این زندگی ارزش نداره تو کتک کاریای آخری دخترم وحشتناک ترسید😢 فکرشو میکنم اگه همینطور ادامه پیداکنه منو دخترم مشکل اعصاب پیدا میکنیم.اینم بگم اگ جدا شم خانوادم پشتمن😐.این دومین بار که کتکم زدو چشممو آسیب دید خودم بلند شدم پزشک قانونیو پرونده تشکیل دادم نامه رو گرفتم که تحویل بدم برای شکایت اما هنوز تحویلش ندادم نمیدونم تا کی اعتبار داره.خانما من برا دخترم میترسم.اگ بعد طلاق دخترمو ببرن چی😭😭اینا خانوادتن کثیفن البته پسراش.نمیتونم حتی ی لحظه تصور کنم که دخترم زیر دست اونا بزرگ شه😢😢

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حضانت بچه تا ۷سالکی با مادرش اصلا نگران نباش تا شکایت نکنی هیچی معلوم نیست البته نمیگم ک حتما طلاق بگیری ببین اگ واقعا هیچ راه حلی دیگه ای برا این زندگی نداری

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
2738
تا هفت سالگی حضانت بچه با مادره

تا هفت سالگی میدونم.برای اینکه دائم باشه چی؟مرد باید چه کارا کرده باشه که رد صلاحیت نگهداری فرزند بشه؟؟؟

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

نگران نباش. تا ۷ سالگی بچه دختر پیشته. بعدشم معلوم نیست زنده باشه یا ... یا شاید ازدواج مجدد کنه با همون دوست دختراش و طرف شما نیاد.  نزار اینجوری با اعصاب و روانتو و دخترت بازی کنه مخصوصا که خانوادتم خداروشکر با فرهنگن و حمایتت میکنن. 

تا هفت سالگی میدونم.برای اینکه دائم باشه چی؟مرد باید چه کارا کرده باشه که رد صلاحیت نگهداری فرزند بش ...

تا ۷ سالگی پیش خودته 

بعد میره پیش باباش

۹ سالگی هم خودش تصمیم میگیره پیش شما بمونه یا باباش

بدون بچه ات داغون میشی ازش تعهد بگیر باهاش مهربون باش محیط خونه رو شاد کن زندگیت رو از اول بساز تا ج ...

نمیشه خیانت تو خونشونه.برادرش زن میاره خونه زنشم میفهمه اما اونم بخاطر پسرش داره ادامه میده.

نگران نباش. تا ۷ سالگی بچه دختر پیشته. بعدشم معلوم نیست زنده باشه یا ... یا شاید ازدواج مجدد کنه با ...

منتظرم یه خطای بزرگی ازش ببینم که بتونم دل بکندم جدا بشم

نمیشه خیانت تو خونشونه.برادرش زن میاره خونه زنشم میفهمه اما اونم بخاطر پسرش داره ادامه میده.

اگه این جوره قیدشو بزن به اینم فکر کن که ممکنه بچه ات رو به تو هم ندن ولی مهریه ات رو بگیر

😍😍😍😍😍
2706