2733
2734
عنوان

آخه چرا اینقد بی فرهنگن مردم

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 53 پست

من دیشب یه پارک نشستم دیدم یه زنه بچشو آورده روبروی من شلوارشو کنده جیش کنه یعنی ۲۴ ساعته دارم جز میزنم چرا بش چیزی نگفتم ببخشید خیلی حیوون بود زنیکه 

آرزوی سلامتی،عاقبت بخیری،ثروت،فرزند سالم و صالح،عافیت برای هممممه ،💙💚💛🧡

خانواده های ایرانی روی تربیت دخترهاشون خیلی حساس هستن و کل خانواده از بدو تولد فرزند دختر بسیج میشن که توی تربیت اون اختلالی ایجاد نشه و حتی بعد از زادواج هم این رسالتشون رو ادامه میدن .

ولی روی فرزند پسر هیچ حساسیتی ندارن - تربیت که نمی کنن بماند تازه نکات ضد تربیتی رو از کودکی بهش آموزش میدن .

خروجی این رفتار خانواده و جامعه در مورد پسرها میشه همین چیزی که شما گفتین .

مرد متولد 1360

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا چه معنی داره بترسیم که یه شماره داریم میدیم برای راه افتادن کارمون،معنی نداره...بی شخصیت های بیکار مسخره🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😶😶😶😔😔😔😑😑😑😱😱😡😡

این چه وضعیه

این میشه پاک کردن صورت مسئله 

2731
من یبار کفش مجلسی گرون خریدم نپوشیدم پس نگرفت یارو گذاشتم دیواریه لنگشو عکس گرفتم پسره زنگ زد مودب گ ...

وااااای 😂😂😂

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2738
چووون اقتصاد افتضاح همه رو  روانی کرده و البته جنبه زیاد

ربطی ب اقتصاد و کوفت و زهرمار نداره 😐 اکثر مردم ایران عقده این عاغا عقده ای از هرنظرن عربستان خاک برسری داره پیشرفت میکنه ماهنوز  بااین فرهنگ مسخرمون ته خطیم

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤
من یبار کفش مجلسی گرون خریدم نپوشیدم پس نگرفت یارو گذاشتم دیواریه لنگشو عکس گرفتم پسره زنگ زد مودب گ ...

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

جاریش با خانواده ی شوهر بحث میکنه سر پول چادری ک قبلن داده ب خاهر شوهراش.بعد میره خونه پنج شیش تا استا میخوره هنوز نخورده زنگ میزنه ب برادر شوهرش ک من خودکشی کردم.شوهرشم تا دیر وقت کار بوده