2733
2734
عنوان

بازسازی پوست...کمک کنین

974 بازدید | 12 پست

بچه ها پوست من خیلی خراب شده روش جای جوشه توروخدا کمکم کنین دیدین بعضیا میرن دکتر قرص میخورن الکل به صورتشون میزنن بعد پوستشون میریزه ی پوست سفید و صاف درمیاد؟!

اسم اینکار چیه؟کسی انجام داده؟عوارضش چیه و هزینه اش کلا چقدر میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پوستت اگه خشکه روغن شتر مرغ بزن 

وای نه تورو خدا روغن شتر مرغ هیچ خاصیتی جز چرب کنندگی نداره. نزن نه ب موت نه به صورتت بخدا هیچ خاصیتی نداره. روغنای خاصیت دار زیادی هس ولی روغن شتر مرغ هیچی نداره

2731

من قبل بارداریم دکتر طب سنتی رفتم یه دستگاه داشت روی صورت می غلتوند فرداش پوست صورت شروع می کرد به پوست پوست شدن بعد از یه هفته خوب میشدی البته پماد نرم کننده مخصوص هم باید در این یه هفته می زدم

اسم دستگاه نمی دونم چیه ولی خیلی خوب بود 

البته چون من نرفتم جای چوش هام یه کم بهتر شد ولی یکی 3 4 جلسه رفته بود میگفت 90 درصد جای جوش ها رفته

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
2738
اگ تموم بشه و دیگ نزنم جای جوش برمیگرده؟

خیر کلا این محصولات حالت درمانی دارن و کلا باعث جلوگیری مجدد جوش میشن! 

راجع بهشون میتونین تو سایتای خارجی بخونین 

برند فوراور

فقط اینجا حواستون باشه ازین آنلاین شاپای بزرگ نگیرین

چون اینا محصولات رو به تعداد بالا میارن از تاریخ تولیدشون خیلی گذشته 

باید یه کسی بگین که بر اساس سفارشا بیاره واستون تاریخ تولیدش جدید باشه!

وای نه تورو خدا روغن شتر مرغ هیچ خاصیتی جز چرب کنندگی نداره. نزن نه ب موت نه به صورتت بخدا هیچ خاصیت ...

اتفاقااا پوست منو صاف کرده و لکه هامو برده۱ حتما اصلشو نداشتی

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
اتفاقااا پوست منو صاف کرده و لکه هامو برده۱ حتما اصلشو نداشتی

خداروشکر عزیزم. اره من گرفتم بعدش تحقیق کردم گفتن هیچ خاصیتی نداره. اونی ک گرفته بودمم از این شرکتیا بود با جاش انداختم رفت