2752
2734
عنوان

فردا سزا میشم خیلی استرس دارم اسم دخترمو هنوز انتخاب نکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 23 پست
بعد از سزارین خیلی درد داشتی بار اول ؟خیلی طول میکشه تا روبه راه بشی و از پس کارات بر بیای؟

عزیزم من سر اولی صبح ساعت هشت سزا شدم ساعت شش عصر سوند درآوردن شروع کردم به خوردن راه رفتن اولش یکم سخت بود تا شب شام هم خوردم هي باید راه بری برای خودت بهتره شکمت کار کنه عالی ميشه ملین ميارن شب اما من قبلش چون خرما کمپوت گلابی انجیر خشک خوردم زودي شکمم کار کرده بود شبم راحت خوابیدم صبح بیدار شدم خودم دنبال کارای بچم بودم ساکامم خودم بردم پارکینگ تا ده روز هم تو خونه سخت بلند میشدم کاهی هم درد داشتم اما زود ميگذره اگه خدا قابل بدونه بچه سالم وصالح بهمون بده همه سختی ها راحت ميگذره انشالا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم فقط هستم با شوهرم باید امشب غذای سبک بزارم برای بعد اومدن خونه هم داشته باشم بخورم سوپ سبک بزار ...

الهی بگردم خونواده خودت و شوهرت در دسترس نیستن؟

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
سوند منم اذیت کرد.اینسری بگو بعد بی حسی بزارن برات که درد نکنه.اسم دخترتم به شوهرت بگو هرچی گذاشتی ب ...

سوندو گفتم گفت نميشه تو اتاق رایمان باید انژو وسوندو بزارن نه اتاق عمل به دکترم گفتم گفت نميشه منم سر اوليم خیلی دردم گرفت یعنی خاطره بدی شد برام همش گریه با گریه رفتم اتاق عمل از دست سوند نميدونم لامصب چيه اينقد درد داره به هرکی ميگم ميگه نه درد نداشته برای من 

2731
عزیزم من سر اولی صبح ساعت هشت سزا شدم ساعت شش عصر سوند درآوردن شروع کردم به خوردن راه رفتن اولش یکم ...

ممنون از توضیحت عزیزم.انشالله زایمان خوب و راحتی داشته باشی منو هم دعا کن 

[QUOTE=99719317]الهی بگردم خونواده خودت و شوهرت در دسخو خانواده خودم نیستن خانواده شوهرمم چی بگم نم ...

خونت کجاست گلم.کاش نزدیک من بودی بچتو واست نگه میداشتم.چون تو شرایط تو بودم درکت میکنم

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

بسلامتی استارتر،خوشبحالت،یه چند روزی سختی میکشی راحت میشی،برا منم دعا کن حاملگیم به خیر و خوشی تموم بشه،خیلی پراسترس بود برام،آره منم از مرحله سوندش بدم میاد،خودتو سفت نگیر،یادت باشه شیاف یکلوفناک۱۰۰بگیر ۶ساعتی یه بار بزن،عالییییییه