2737
2739

برای باردوم سزارین میشم سر اولی با سوند خیلی مشکل داشتم چیکار کنم کمتر عذاب بکشم سرش 

کسی نیست بچمو نگهداره مجبوريم بياريم بیمارستان این منو خیلی نگران کرده بیچاره تو راهرو ها دنبال باباش بایذ بدوه اينور اونور 

اسم دخترمو هنوز انتخاب نکردم شوهرم ميگه اینسری انتخابش بامن اصلا هم با من مشورت نمیکنه پس من بدنيا اومد چی صداش کنم 😔

عزیزم منم سز هستم دردش قابل تحمله یانه؟من خیلی میترسم

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هانا.....السانا.....السا....پِرَنسا....جانان....

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2728
قابل تحمل نترس اصلا عالیه

خداروشکر دستت درد نکنه عزیزم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بسلامتی بیاد ولی ای‌کاش کسی بود بچه اولتو نگهدارن دوستی کسی هم خودش اذیت میشه هم شمارو اذیت میکنه 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
2738
عزیزم منم سز هستم دردش قابل تحمله یانه؟من خیلی میترسم

دردش قابل تحمله عزیزم من چهارسال پیش عمل سزا دادم منم سر اولی خیلیییییی میترسیدم البته الانشم میترسم اما همش با خودم ميگم سر اولی نمردم که دردش قابل تحمله استرسش بیشتر از دردش هست اگه آدم قوی ای باشی با خودت کار کنی خیلی راحت کنار میای با شرایط مثل چهارسال پیش من کوفت نمیکنی لحظات زیبای مادری رو من همش داشتم گریه میکردم با اینکه دردی نداشتم فقط تلقین بود 

عزیزم پس کی میخواد دوران نقاهتت ازت پرستاری کنه؟بچت چند سالشه؟اسمش چیه

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
خانواده خودت یاشوهرت یا ی دوست نزدیکتون نیست؟ 

خانواده شوهرم بچه های جاریمو نگه میدارن نه مال منو 

اونها نزدیکمن اما نه تعارفی کردن نه چیزی چندباری بهشون گفتم گفتن به ما چه 

دردش قابل تحمله عزیزم من چهارسال پیش عمل سزا دادم منم سر اولی خیلیییییی میترسیدم البته الانشم میترسم ...

عزیزم ایشاا اینم براحتی سز مبکنی وتو بغلت میادددد دعا کن برام لطفااا

منم پس فردا ميرم براي طبيعي اسمشم گذاشتم دلوين عزيزم استرس نداشته باش اونم پدر ويك شب ميتونه كنار دخترش باشه بيشتر از شما هم ميتونه شما دوباره داري مادر ميشي بايد به نوزادت كه بي دفاع فكر كني 

عزیزم پس کی میخواد دوران نقاهتت ازت پرستاری کنه؟بچت چند سالشه؟اسمش چیه

خودم فقط هستم با شوهرم باید امشب غذای سبک بزارم برای بعد اومدن خونه هم داشته باشم بخورم سوپ سبک بزارم یخچال برای بچه اولمو شوهرمم غذا بزارم داشته باشن همه کارمو خودم تنهایی میکنم 

2706