2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فيلمو خز كردن....يني برهان نميتونست بره پيش پليس؟يا اينكه از اول فيلم ترانه اينقدر دويد تا داداشش نم ...

چون ۱۰۰قسمته 

میخوان هی بکشن هی 

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
مسخره بود خیلی ... سناریو قوی نداره اولاش خوب بود الان نه 

من که فک کردم نویسنده و کارگردان شیشه زدن رفتن تو توهم

یعنی ی مبتدی که تازه رفته کلاس فیلمنامه نویسی چنین سناریوی افتضاحی در نمیاد از ذهنش

بدتر اینکه ی خانم دکتر تحصیل کرده یهو تبدیل میشه به ی بیسواد بی فکر و مثل احمقها بجای معاینه فوری و جیغ زدن و زنگ زدن به ۱۱۵، آلت قتل رو میگیره دستش تا ثابت کنه من از محمدعلی نجفی، نجفی ترممممم🤣😃😄

ای خاک تو سر من که عمرمو هدر دادم و امشب نگاه کردم😎😣😣😣

فيلمو خز كردن....يني برهان نميتونست بره پيش پليس؟يا اينكه از اول فيلم ترانه اينقدر دويد تا داداشش نم ...

واقعا مسخره ست

اوایل فیلم ترانه از صحنه قتل فرشته تو خونه سیمین عکس میگرفت تو تل گرام واسه وکیلش میفرستاد بعد برهان گوشی هوشمند داشت اونوقت حتما باید حضوری تو فلش فیلمو باید به سهیل میرسوند خب لامصب تو تل بفرس دیگه😁فیلم کشکیه

جوان چشم چران باید زن هرزه نصیبش بشود
2706