2752
2734
برای ی دندون فقط میخوام ن کامل

میدونم

میتونی یه دندون رو هی مثل خشاب بذاری سرجاش و دربیاری تمیز کنی؟

ایمپلنت کن فقط

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مصنوعی که آره میشه گذاشت،وای منم به فکر دندونام نیستم به عصب کشی نیاز دارن ولی جرات ندارم برم میترسم ...

دست دست نکن اونوقت همشون میریزن. سالی دوسه تا درست کن ک بتونی خرجشون کنی.حیفه من تازه یکی کشیدم نمیتونم غذابخورم جاش خالیه😔😕

اره دکترریششو کشید گفت به درد نمیخوره. شنیدم میشه ی مصنوعی بذاریم جاش درسته؟

پس دو راه داري يا پل بزاري كه دندونهاي بغليتو ميتراشه و يه روكش سه تايي ميزاره و اشتباهه يا ايمپلنت بكني حدود چهار تومن ميشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
اره بخدا دوتاعصبکشی کردم دونه ای پونصد هنوز روکش نذاشتم.سه تادیگم دارم عصب کشی کنم. دوتاهم کشیدنی😟

می دونم خواهر من دوتا دندون جلوییم خود به خود یه تیکشون شکستن بردیم حداقل یه کاریش کنه گف نمشه باید ایمپلنت کنم یا روکش بزارم چون دندونای بغلم فاصله دارن باید واسه چهارتاش بکنیم که نگه داره اونم20 تومن درمیاد دیگه نرفتم چون توان مالیش نداشیم همیجوری موندن😢

منم دو تا پر کردم پارسال بدون عصب کشی هر کدوم 300 گرف

خدااااااایاااااااااااا من امید دارم که حتما می شود 😊😊😊
روکششون۲۰تومن میشه؟😨

نه فک کنم ایمپلنت گف چون قیمتاش نجومی بود الکی گوش دادم تایید کردم که از مطب بزنم بیرون😀😀 روکشم تو همون مایه هاس ارزون نیس

خدااااااایاااااااااااا من امید دارم که حتما می شود 😊😊😊
عصب کشی اصلا درد نداره حیفه دندونت ببر بده درستش کنن

آخه خواهرشوهرم بهم گفت وحشتناک درد داره خدا لعنتش کنه منو خیلی ترسونده میگفت اول یه آمپول میزنن تا بی حس شه میگفت وحشتناک درد داره 

دست دست نکن اونوقت همشون میریزن. سالی دوسه تا درست کن ک بتونی خرجشون کنی.حیفه من تازه یکی کشیدم نمیت ...

مامانم هم همینو میگه اتفاقا دفترچه ام هم یه دفترچه ایه که اصلا هزینه بردار نیست فقط از آمپولی که تو لثه میزنن خیلی میترسم

2706