2737
2734
به تو چه ربطي داره اخه؟؟ به همه چي كار دارين گشتي گشتي تاپيك ٥سال پيش پيدا كردي😏😏😏

به نظرم شما کلا مرخصی من اگ میخواستم تعطیل بشه گذارش میزدم میگم با اون جور عکس تعطیل نشده ولی طرف تاپیک معمولی گذاشته هم کاربریش پریده هم تاپیک

لطفا به این لینک سربزنید لینک 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
پس شما نباید باشگاه بری چون همه مبتذلن

خوب متوجه شدم شما هم فکر میکنید برهنگی و استفاده ابزاری از خانم ها یعنی تمدن پس دیگه حرفی باقی نمیمونه بهتر بشینیم درمورد اینکه چرا شوهرمون بهمون توجه نمیکنه حرف بزنیم واقعا چرا

خوب متوجه شدم شما هم فکر میکنید برهنگی و استفاده ابزاری از خانم ها یعنی تمدن پس دیگه حرفی باقی نمیمو ...

والا شوهرای ما ب خاطر برهنگی دیگران ب ما بی توجه نشدن اگ برا شما شده مشکل و از بیخ و بن حل کنین این خانوم مدلن و بابت کارشون پول میگیرن درضمن اگ از اینا استفاده ابزاری میشن پس این اقایون هم میشن 

اینا مدلن الکی تز ندین

والا شوهرای ما ب خاطر برهنگی دیگران ب ما بی توجه نشدن اگ برا شما شده مشکل و از بیخ و بن حل کنین این ...

شما به نظرم چند واحد هم پیش دجال برداشتین مذهب شما چیه مکتب شما چیه فقط نگین اسلام و شیعه 

درضمن من برای اصلا همچین مشکلی با همسرم ندارم ولی هروقت تاپیک خیانت و. .......... باز کردم درنهایت فهمیدم استارترش با فاز روشن فکری تمدن و پیشرفت بی بندو باری غربگرایی دنبال یک همسر چشم و دل پاک خلاصه مرد زندگی میخواست که باهم جور در نمیان خدا کنه شما جزو پشیمون ها نباشید و پشیمون نشید