2752
2734
عنوان

یه سوال دارم.نمیتونم به کسی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 4480 بازدید | 34 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

behtar nisst vase khodemon arzesh ghael beshim .......
harkary beha raveshi ??????????????????????????????????????????????????????????????????
be khodemon ehteram bezarim.
lotfan lotfan
دخترم
بی شک جهان را به عشق کسی آفریدند...چونکه من آفریده ام از عشق جهانی برای تو.....
ای مهربان ترین مخلوق عالم...در زمین آسمانی میشوم وقتی نگاهش میکنم............شکرت خدا
الهه فقط یه جمله گفته می خواد فقط بخونه؟
من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
نه اشتباه فهمیدید. اون میخواس کاری کنه که من از لحاظ عاطفی ممکن بود خیلی سرد بشم من هم تا حالا با شوهرم از پشت رابطه نداشتیم فقط یکی دو بار دوران عقد. و با خودم گفتم این درد را بکشم بهتر از اینه که دیگه زندگی برام معنایی نداشته باشه
اتفاقا" شوهرم منطقی هست و من خودم این پیشنهاد را دادم. هر وقت هم بخواد بکنه خیلی رعایت حالم را میکنه. اصلا " سفت و محکم نمیکنه.مثلا" شب عروسی اینقدر با من بازی کرد که اصلا" درد نداشتم
2706