2733
2739
عنوان

امشب توآسمون هلهله برپاست

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

💚ان‌شاءالله امام زمان هرچه زوتر ظهور کنن 💚

و ان‌شاءالله همه دوستان حاجت رواشن منم درکنارتون حاجت رواشم💟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

تا همین یه ساعت پیش عزاداری بود یهو هلهله برپا شد؟؟

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
حتی شاد بودنمون واسه ائمه هم بوی گرفتن حاجت میده یه بده بستون زشت که حالمو بد میکنه  شا ...

عزیزم ربطی نداره ازهربزرگی باید به اندازه بزرگیش بخواین_خودشون میدونن چقدربرامون عزیزن_ازبزرگان عیدی گرفتن چیزبدی نیست

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2738

تبریک 💝💝🌹🌹

ان شالله زندگی همتون عین زندگی مولا علــے (ع ) وخانم فاطمه زهرا (س) ،عاشقانه باشه 💖

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
حتی شاد بودنمون واسه ائمه هم بوی گرفتن حاجت میده یه بده بستون زشت که حالمو بد میکنه  شا ...

حرفتون درسته که باید شاید باشیم براشون اما اتفاقا روزایی شادی و تولد که امامان ما و امام زمان خوشحال هستن باید ازشون عیدی بگیرم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹

به همه شــــیعه هاااااااااااااااااااااااااااااااا تبریک میگم...

الهی من ب فدای آقام و مولاااااام علی ع

عشق اس آقام حیـــدر امیرالمومنین و مادرم فاطمه زهرا س😊😊😊

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵

شب ازدواج نورانی ترین و آسمانی ترین زوج امیر المؤمنین مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام و أم المؤمنین حضرت زهرا سلام اللّه علیها مبارک باشه ی عااالمه 💞😇🎉🎉🎉🎉

حاجاتم : 

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها💞

سلامتی و عمر پربرکت و طولانی برای سه شخصی که ممنوعه اینجا اسم بیارم💞

سلامتی و طول عمر و شادی و عمر با عزت و پر ایمان عشقم همسر تا نداشته من آقا سید آقام و سرور و همسرم ، بودنش کنارم و سایه ش مستدام تا زنده م 💞

حاجت روایی ب صلاح و بخیر تمامی حاجت دارها و شفای همه مریض ها 💞

حل شدن مشکلات شیعیان در سرتاسر جهان 💞

و آرزوی شخصی خودم ک قابل گفتن نیست😇💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
عزیزم ربطی نداره ازهربزرگی باید به اندازه بزرگیش بخواین_خودشون میدونن چقدربرامون عزیزن_ازبزرگان عیدی ...

خودتون گول نزنید بانو جان

ما تا میگیم تبریک و شادی ، بلافاصله حاجت می خواییم.!

یه جور زود تسویه حساب می کنیم محبتمون رو باهاشون

.

بگذریم عرضی ندارم ، اما ما انسانهای راضی به رضای خدا اگه بودیم و به قول خود حصرت علی در نهج البلاغه ، خدا رو مثل یه آدم آزاده پرستش کنید یعنی برای ذات خودش ،  و نه برای حاجت هامون ...

اینا رو هم واسه خودم می نویسم که یادم بمونه ...

2706