2737
2734
بسلامتی گلم  ولی بلاخره پیش مادرشوهر مقایسه میشین دیگه یه گوشه پتو رو میگرفتی بد نبود

خخ انگار مسابقس .. عزیزم منم بیکار نیستم به اندازه کارم کینم ناهار اونجا بودیم تو پختش کمک کردم ظرفارم شستم دیگه حال اینو نداشتم

💙 با افتخار استقلالیم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من هرکسی هرجور راحته زندگی کنه منم خونه مادرشوهرم باجاری دیگم ظرف می‌شورم بقیه چتریان به رو خو ...

نه من اینجوریم نیستم واقعا همیشه ظرف شستن رو پایه ام با جارو ولی اونم بستگی به حسش داره بعدم خوب من خیلی براشون دکوراسیون عوض میکنم کف مادرشوهرم میره اصن .. همیشم میگه تو هم خوب نظر میدی هم انجامش میدی .. شده تلویزیون و میزش تنهایی جابجا میکنم 

منم کار نمیکنم اصلا یعنی خود مادرشوهرم نمیزاره 

در عوض جاریام خیلی کار میکنن ظرف میشورن 

سفره میارن میبرن 

پذیرایی میکنن من تاقبل بچه دارشدن کار میکردم خیلی کم 

اما حالا دیگه نه نمیزارن خودشون 

جدیدا جاری بزرگه میبینه من کار نمیکنم اونم کار نمیکنه 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2728
نه من اینجوریم نیستم واقعا همیشه ظرف شستن رو پایه ام با جارو ولی اونم بستگی به حسش داره بعدم خوب من ...

چکار بدی میکنی تلوزیون و میز جابجا میکنی!!میدونی دیسک کمر چیه؟!ی سر برو دکتر ببین چ جوونایی تو مطبن

و اینکه میگی نمتونم زیاد وایستم کارکنم کمردرد میگیرم بعد میزو تی وی ب اوم سنگینی جابجا میکنی🤔

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

ولی خدایشش کار کردن تو خونه مادرشوهر مثلا ظرف بشوری یا جارو کنی 

عیب نیست 

ما همه عضو یک خانواده ایم زشته بریزیم بپاشیم اون بنده خدا بخواد جمع کنه 

ما که همیشه جاری ها و خواهرشوهرا قشنگ همه جارو مرتب میکنن بعد میرن خونه هاشون منم بچه کوچیک دارم دوتا نمیزارن وگرنه کمک میدادم

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2740
نه من اینجوریم نیستم واقعا همیشه ظرف شستن رو پایه ام با جارو ولی اونم بستگی به حسش داره بعدم خوب من ...

چه کارایی میکنین چه جالب

من مادرشوهرم ازم باسلیقه تره

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
چکار بدی میکنی تلوزیون و میز جابجا میکنی!!میدونی دیسک کمر چیه؟!ی سر برو دکتر ببین چ جوونایی تو مطبن ...

اینا مال جوونیمه الان با شوهرم خخ  

تو زره دفاعی داری😄 ما یهو غافلگیر میشیم 🙈🙈

😆😆😆😆ن بابا خودم هم می بینمش دلم میخواد😋

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
واجب شد یه نِدا به مادرجان بدم 😁

خودم هم خیلی هوس کردم اگه زود بیدار شدم  از خواب شاید درست کردم😍

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
خودم هم خیلی هوس کردم اگه زود بیدار شدم  از خواب شاید درست کردم😍

درست کن نوش جونت، جای منم خالی کن😁 من بچه ی کوچیک دارم تا میرم پای گاز میاد بهم میچسبه نمیذاره غذا درست کنم 🙈

انشاءالله به مادر جان بگم درست کنه یه روز برم خونشون میل بنُمایم 😄😄😄

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃
2706