2737
2734

پرفسور شمس بهترین دکتر پوست ایران من خیلی ساله بیمار ایشون هستم از سال 80 و تنها کسی که تونست جوشهای صورت منو خوب کنه ایشون بود اولش سخت نوبت چون از تمام ایران مریض داره برای همین خیلی زود نوبت تو سالش پر میشه اما اگر وقت اول رو بتونید بگیرید نوبتهای بعدیتون راحت میشه داماد پرفسور هم خیلی دکتر خوبی هستن وقتایی که دکتر میره آمریکا دامادشون میان مطب دکتر نونهال آذر من شدیدا خودش و دامادشو قبول دارم و به نظرم ارزش وقت گرفتن و صبر کردن رو داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
یلدا جون به منم بگو

بروید پیش دکتر کاظم خوانساری اگه پوست و مو مشکلی داشتین بر طرف نشد هر چی میخواهید بمن بگید . مطبش در خیابان دولت هست و مطب بعدیش میدان رهبر . 02177348757 از ساعت چهار و نیم به بعد زنگ بزنید . بیماریهای دیگه هم تشخیصش عالیه من هرکیو فرستادم شگفتزده شده . 

سلام

دکتر شمس یه دارو ترکیبی فوق العاده داره پوست صاف میکنه و جوش سرسیاه و جوشها رو از بین برده و پوستم روشنتر میکنه کسی در موردش میدونه ؟ داروخونه اش که این دارو بفروشه چطور؟

2706