2733
2739

سلام بزودی بعد از 8 سال زندگی پر مشقت مطلقه میشم و قراره با یه موجودی اندک که 60 ملیونم نمیشه شروع کنم زندگیمو.شما ها بگید چطورید چطور گذشت چطور میگذرونید.ممنون میشم اگه کامل بگید گپ بزنیم و بریده بریده و کلمه کلمهحرف نزنید یکم گپ بزنیم

لطفا بی احترامی نکنید.

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته من توو خودم نمیبینم همچین کاری کنم 😔

گاهی اوقات خوبه عزیزم.من خانوادم روستا هستن و حمایت کننده ندارم باید تنها خونه بگیرم و برم دنبال کارو بار.نمیشه برم تو روستا منتظر بشم یکی بیاد در خونرو بزنه یا ماتم بگیرم یا اینکه همش سرزنش بشنوم بابت ازدواجی که خودشون تو کاسم گذاشتن 

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 
2731

چرا پیش خانوادت نمیمونی ؟من ۲۴ سالمه طلاق گرفتم اگر میخواستم همچین کاری کنم بی شک پدرم و برادرام منو میکشتن

خدایا میدونم ک تا ۱۳۹۹ منو ب عشقم میرسونیو مارو خوشبخت میکنی 😚😚😙😙😙خدایا امیدم‌ب خودته
گاهی اوقات خوبه عزیزم.من خانوادم روستا هستن و حمایت کننده ندارم باید تنها خونه بگیرم و برم دنبال کار ...

من خانوادم اجازه نمیدن تنها زندگی کنم 

میکشنم 

دلم نمیخواد برگردم خونه ی بابام

یعنی تنها زندگی میکنی پس خانوادت چی؟چرا پیش اونا نمیمونی؟

هنوز نه اما تصمیمم همینه.من خانوادم روستا هستن و حمایت کننده ندارم باید تنها خونه بگیرم و برم دنبال کارو بار.نمیشه برم تو روستا منتظر بشم یکی بیاد در خونرو بزنه یا ماتم بگیرم یا اینکه همش سرزنش بشنوم بابت ازدواجی که خودشون تو کاسم گذاشتن 

2738
چرا پیش خانوادت نمیمونی ؟من ۲۴ سالمه طلاق گرفتم اگر میخواستم همچین کاری کنم بی شک پدرم و برادرام منو ...

من خانوادم روستا هستن و حمایت کننده ندارم باید تنها خونه بگیرم و برم دنبال کارو بار.نمیشه برم تو روستا منتظر بشم یکی بیاد در خونرو بزنه یا ماتم بگیرم یا اینکه همش سرزنش بشنوم بابت ازدواجی که خودشون تو کاسم گذاشتن 

چرا پیش خانوادت نمیمونی ؟من ۲۴ سالمه طلاق گرفتم اگر میخواستم همچین کاری کنم بی شک پدرم و برادرام منو ...

من خانوادم روستا هستن و حمایت کننده ندارم باید تنها خونه بگیرم و برم دنبال کارو بار.نمیشه برم تو روستا منتظر بشم یکی بیاد در خونرو بزنه یا ماتم بگیرم یا اینکه همش سرزنش بشنوم بابت ازدواجی که خودشون تو کاسم گذاشتن 

من خانوادم اجازه نمیدن تنها زندگی کنم  میکشنم  دلم نمیخواد برگردم خونه ی بابام

بنظرم از یجا به بعد باید خودمون تصمیم بگیریم باید با زندگی مبارزه کرد و روی مشکلات رو کم کرد

من یک سال و نیم جدا شدم و دارم تنها زندگی میکنم 

چطور پیش میره؟سرکار میرید؟یکم میگید با چقدر شروع کردید؟بدترین حالتش چیه>

من ۱۳ سال پیش که جدا شدم ولی بعدش با خانواده زندگی کردم تنها نمیتونستم زندکی کنم 

خانواده ای که حمایت کنه دیگه.من پدرم و برادرام بزور منو شوهر دادن الانم همش سرزنش دیگه بعد 8 سال تحمل حرف شنیدن ندارم و علاقه ای ندارم برم روستا که باز بزور شوهر بدن

2706