2733
2734

بچه ها من تو‌زندگیم خیلی مشکل دارم،ادم تنهایی ام،دوست دارم اما صمیمی نه،تو خانوادم تنهام درکم نمیکنن بچه نیستم فک کنین از روی بچگی میگم،۲۷سالمه،خیلی تحت فشارم تو خونه از هر نظر که فکرش رو بکنین،نه شادی هست تو‌خونمون نه هم‌دلی نه ارامشی،دلم میخوادبرم از این شهر ی جایی که دور باشم خودم و ارامش خودم به بهانه کار یا درس،پس اندازی ندارم،بگید از کجا شروع کنم چیکار کنم میخوام مستقل شم،اگه تو این شرایط برم تهران کار هس برام؟ارشد معماری دارم و در حد خودم کارمو بلدم،خونه یا خوابگاه هزینه هاش چجوریه اگه بتونم کارمو اوکی کنم توروخدا راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همه چی ریسکه شاید بشه شاید نه قبلش خوب فکر کن. همه چی هم اوکی شه دوری از خونواده اذیت میکنه هرچقدم بد باشن تنها کس و کار ادم همین خونواده ان. یه خوبیاییم داره ادم یه ارامشی پیدا میکنه تو خلوت خودش

تهران رهن یه اپارتمان 40متری حداقل 100میلیونه اینجا گزینه خوبی برای استارت کارت نیست....دانشجو نباشی ...

پانسیون هس اره میدن به دانشجو و کارمند فرقی نداره خودگردانه

کار تو تهران زیاد هس. اگ اجازه اشو بهت میدن برو عشق دنیارو میکنی‌.

تو برنامه دیوار برو بخش کاریابی تهران ببین اوضاع چطوره اصن

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2740
همه چی ریسکه شاید بشه شاید نه قبلش خوب فکر کن. همه چی هم اوکی شه دوری از خونواده اذیت میکنه هرچقدم ب ...

ببین من دوسشون دارم اما اونقدر که درکم نمیکنن و همش مجبورم خفه خون بگیرم و دردامو بریزم تو‌خودم چون کسی درکم نمیکنه خسته شدم با رفتاراشون تحت فشارم نمیتونم

ببین من دوسشون دارم اما اونقدر که درکم نمیکنن و همش مجبورم خفه خون بگیرم و دردامو بریزم تو‌خودم چون ...

گفتم عزیزم تنهایی یه ارامشی هم داره با خودش ولی تنهایی و دوری و تنهایی بدوش کشیدن زندگی ادمو دل نازک میکنه. بستگی به روحیت داره اگه فکر میکنی میتونی از پسش بربیای و زندگیت اینجوری شادتره انجامش بده. اگه بتونی یه ازدواج خوب داشته باشی بهتر از تنهاییه. 

ببین من دوسشون دارم اما اونقدر که درکم نمیکنن و همش مجبورم خفه خون بگیرم و دردامو بریزم تو‌خودم چون ...

خونوادت اجازه مستقل شدن رو بت میدن

من اسمم ارکیده نیس فقد عاشق اسم ارکیده ام..

سلااام دوست خوبم 

خوب فکر کن از چاله درنیایی بری تو چاه 

تهران شهر بزرگیه همه جور ادم هست خیلی باید مواظب باشی 

تو دیوار و ...درسته استخدامی زدم ولی ریسکش بالاس شمایی که از جای دیگه می خوای بیایی تهران  چون خیلیاش محیطش خیلی بد یا صاحبکارای خیلی بد و ناجوری دارن 

اول تو شهر خودت یه کاری دست و پا کن یکم سابقه پیدا کن پول جمع کن چون اگه خونه پدرتون باشی می توتی پس انداز داشته باشی بعد از طریق کارت و اشناهایی که پیدا می کنی یه کار مطمین پیدا کن یه ماهی بیا ببین چه خبره بدون اینکه پلهای پشت سرت رو خراب نکن😊

❤❤❤❤