2752
2734
عنوان

کسایی که با قرص سقط کردین تو خونه میشه راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 6083 بازدید | 45 پست
برات دعا میکنم گلم  هرچی برات خوبه اون بشه ب خودت اصلا استرس نده  استرس باعث 90 درصد مش ...

ممنون ازت

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت 💚لطفا من رو ببخش🤲🏻 دوستت دارم.♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا تو طب سنتی میگن اگ رفتین ضربان نداشت حرف دکترارو گوش ندین سقط نکنین این بچه مغزش زودتر از قلبش تشکیل شده

از سه ماه قبل حاملگی ویتامین ای، دی و فولیک اسید بخورین بچه مشکل پیدا نمیکنه

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊
والا تو طب سنتی میگن اگ رفتین ضربان نداشت حرف دکترارو گوش ندین سقط نکنین این بچه مغزش زودتر از قلبش ...

ضربان داشت عزیزم 

بعدش متوقف شد و سن بارداری کم شد 

بهش میگن سقط فراموش شده 

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت 💚لطفا من رو ببخش🤲🏻 دوستت دارم.♥️
2731
من هر دوبار ضربان داشت ولی هفته ۱۰ و ۱۱ سونو گفت متوقف شده

منم اولش داشت هفته پنجم داشت

هفته ششم قطع شد 

بعدم کلا دیگه برنگشت

من هنوز یاد اون موقع میفتم حالم خراب میشه

به خدا ما زنا خیلی صبور و قوی هستیم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است، موهای من از عصر همان روز بلند است .....
چرا که نه 

انقد میترسم بچه بیارم زشت بشه

فکر کن مث من پر مو و دندون زشت باشه

مث شوهرمم دماغش گنده باشه

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
انقد میترسم بچه بیارم زشت بشه فکر کن مث من پر مو و دندون زشت باشه مث شوهرمم دماغش گنده باشه

ببین توی بارداری چیزایی که باد میارن نخور 

و حتما از میوه های خوشرنگ و خوشگل بخور 

میوه های قرمز 

هلو توت فرنگی انار سیب گیلاس

اینا بچت رو خوشگل و خوش اب و رنگ میکنه

بادوم بخور گردو بخور 

برای دندونا و استخوان بندی بچه و خودت خیلی خوبه

علم پیشرفت کرده دماغ بزرگ عمل میشه

مو اضافی هم لیزر 

تن بچه سالم باشه بقیش درست میشه

ببین توی بارداری چیزایی که باد میارن نخور  و حتما از میوه های خوشرنگ و خوشگل بخور  میوه ...

مرسی اسکرین گرفتم حتما رعایت کنم 

همینا برعکس شه خوشگل میشه

مثلا لب و بینی و چشم و اندامش مث من

سفیدی و بی مویی و دندون و مژه هاش مث شوهرم

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
مرسی اسکرین گرفتم حتما رعایت کنم  همینا برعکس شه خوشگل میشه مثلا لب و بینی و چشم و اندامش م ...

ایشالا اونی که میخوای بشه

مثبت فکر کن توی بارداری

از دست ادمای خوشگل هم چیزی بگیری بخوری 

تاثیر داره

ایشالا اونی که میخوای بشه مثبت فکر کن توی بارداری از دست ادمای خوشگل هم چیزی بگیری بخوری  تا ...

باشه عزیزم مرسی که گفتی

من توی خونه نبود.رفتم مطب دکتر.بیست دقیقه ای یه دونه قرص بهم میداد.یه سرم هم زدم.لک بینی پیدا کردم بعدم دردام زیاد شد تا وقتی افتاد.روز شنبه سقط کردم.یه سری قرصا هم بهم داده که بعد از سقط میخورم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

من یکبار  قرص واژینال گزاشتم بعد دو ساعت افتادم رو خونریزی و درد شدید .۶ ساعتی درد کشیدم دیگه نتونستم تحمل کنم رفتم بیمارستان ساکشن کورتاژ کردم . ولی یکبار دیگه خود به خود افتادم رو خونریزی . درد خیلم کم داشتم دوقلوهم بود ولی راحت سقط شد .خونریزیم زیاد بود ولی خیلی اذیت نشدم .

سلام من دیروز سقط داشتم ۱۰ تا قرص داد گفت هر شش ساعت دوتا نمناک واژینال ویکی زیر زبونی خواهرم میگفت سری اول زیاد تاثیر نداره منم در  شب رو نمیتونستم تحمل کنم پیش خودم گفتم اولین سری دم دم صبح سری بعد دیگه روزه وراحتترم ساعت چهار صبح گذاشتم بعد از ده دقیقه درد ولرز شروع شد ساعت هفت سقط کردم همش کیسه آبگرم وشیاف دیکلوفناک گذاشتم تا بتونم تحمل کنم خلاصه سری دوم لازم نشدم خدا صبرت بده وایشالا به زودی دامنت سبز بشه

سلام عزیزم. اول متاسفم واسه تجربه تلخت... 

دوم اینکه منم ی ماه پیش بارداری پوچمو با قرص تو خونه سقط کردم. 

7تا دونه قرص بود ک بهم گفتن اول یکی داخل بذارم و دوتام زیر زبون... 

و دوساعت بعد دوتا زیر زبون دوباره و دو ساعت بعدش دوتای اخر زیر زبون... 

من نیم ساعت از قرص اولم گذشت ک خونریزی شروع شد

تجربه وحشتناکی بود خیلی بد بود.. خیلی درد کشیدم تا دفع شد

من انقد میترسیدم ک فشارم نیفته همش آب قند و گلاب دستم بود

آن دست که ماه را نشان میداد، ماشه را کشید....!

ممنون از همه 

منم جمعه سقط كردم 

خدا رو شكر خيلي راحت بود اصلا اذيت نشدم برعكس دفعه قبل كه تو بيمارستان خيلي سخت گذشت و اخرش كورتاژم كردن

ساعت ١١ صبح دوتا قرص واژينال گذاشتم يك قرص ركتال و يك قرص هم زير زبون 

چهار ساعت بعد شروع كردم يكي زير زبان يكي واژينال 

يه درد پريود گرفتم و شديد شد تا بعد پنج ساعت از قرص اول درد شديدي گرفت و جنين افتاد 

يك ساعت بعدش هم جفت 

بعدش دردم رفت و خون ريزيم مثل پريود شد و يكم هم درد پريود مياد و ميره 

دركنار اين قرص ها مرتب پله رفتم شربت زعفران و نبات هم خنك ميخوردم چون تب كرده بودم بخاطر سايتوتك 

كاچي هم چندبار خوردم و از عطاري با نسخه سقط و سونوگرافي هام گياه عروس پشت پرده و سياه دونه و بابونه مريم گلي تخم شويد و گل رنگ گرفتم كه بايد از هر كدوم يك قاشق ميريختم و ميزاشتم دم بكشه و سه بار با نبات غليظ و زعفران ميخوردم و واقعا كمكم كرد 

امروز بعد دو روز رفتم سونو گفت دفع شده و فقط يك سانت لخته مونده كه دكترم ١٠ تا قرص متيل ارگونوين داد هر هشت ساعت يكي

تو پريود اول هم يه دوره قرص ياسمين

اومدم اينجا بنويسم براي اونايي كه مثل من خيلي نگران ميشن 

اصلا تو خونه ترس نداشت مخصوصا كه همسرم باعث دلگرميم بود و كمكم ميكرد و مرتب بهم ميرسيد 

توخونه مزيت زيادي داشت تونستم فعاليت داشته باشم  و چيزهاي گرم و مقوي بخورم و فشارم پايين نرفت عوارضي مثل تب و لرز و معده درد و دلپيچه هام گذراس و بدن بهش عادت ميكنه  

ايشالله براي كسي پيش نياد 

از همه كه كامنت گذاشتين و راهنماييم كردين هم ممنونم