2733
2739

لطفا بگید تو بارداری از آمپول پنیسیلین استفاده کردید مشکلی نبود؟

20هفته باردارم خیلی طول کشیده سرماخوردگیم .2بارم رفتم دکتر ولی بیمارستان فقط قرص و دارو داده اصلا فایده نداشت

Biomedical Engineering

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم تو با دا ی سرما خوردم خیلی هم دیر خوب شدم دکترم فقط بهم آموکسی سیلین داد با سیتریزین البته فقط دو روز خوردم بعد ترسیدم همونم ضرر داشته باشه نخوردم وای اون مدت اینقدر آب مرغ و غذای اب پز خوردم حالم بد شده بود

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
وای خدا نزنیا پنی سیلین بده تو بارداری

یه دکتری برام نوشته ولی ترسیدم جاش سرم وصل کردم اصلا فایده نداشت گلوم دیگه زخم شده از بس سرفه کردم

Biomedical Engineering
2740

یه دوستی دارم که تو شش ماهگی سرما خورده بود به مدت یه هفته دکتر براش انتی بیوتیک و دارو های دیگه داده بود، بچش تو شکمش مرد...میگفت کاش با روش های خونگی  درمان کرده بودم

بنظرم شما هم ریسک نکن...

عسل و آبلیمو و زنجبیل بخور، سوپ مرغ، بخور بده و آبمیوه طبیعی بخور انشاالله خوب میشی

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
یه دکتری برام نوشته ولی ترسیدم جاش سرم وصل کردم اصلا فایده نداشت گلوم دیگه زخم شده از بس سرفه کردم

عزیزم پنی سیلین رده بی بارداریه یعنی اشکال نداره بزنی

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

برا گلو دردت دیفن هیدرامین قرقره کن

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
منم تو با دا ی سرما خوردم خیلی هم دیر خوب شدم دکترم فقط بهم آموکسی سیلین داد با سیتریزین البته فقط د ...

منم میترسم ضرر داشته باشه مثلا دستورش هر 6 ساعته من کل روز 1دونه از قرصارو میخورم.کلافه شدم

Biomedical Engineering
یه دوستی دارم که تو شش ماهگی سرما خورده بود به مدت یه هفته دکتر براش انتی بیوتیک و دارو های دیگه داد ...

از همیناش میترسم عزیزم برای همین پرسیدم

Biomedical Engineering