2733
2771
عنوان

فولیکول 12و امکان بارداری

242 بازدید | 49 پست

دوره هام 28~29 روزست روز 15سیکل سونو دادم سایزش 12بود ،سونوگراف گفت چون وسط سیکله دیگه رشد نمیکنه ، بیاین نظر و تجربتونو بگید ، کسی اینجور بوده ؟ و باردار شدین با تخمک کوچیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ماهی که اقدام داری ویتامین Aهر شب بخور روز ۳ تا ۵ پریودی تخم هویج بخور  و اب هویج تا روز اقدام.

هر شب هم سیاه دانه رو آسیاب کن همون موقع یه قاشق رو و با عسل بخور فولیت بزرگگگگگگ میشه

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

۱۲ خیلی کوچیکه برای بارور شدن عزیرم ولی اگه خدا بخواد با ۱۲ هم باردار میشی

من اولین بار که رفتم سونو فولیکولم بدون دارو ۱۲ بود که نشد بعد ۴ماه دارو مصرف کردم هرماه چندتا فولی خوب داشتم ولی بازم نشد بعد که بیخیال شدم بدون دارو هرچیزی خودش خود به خود شد 

انشالله تو بهترین زمان خدا بهت نی نی میده

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍

سلام عزیزم ببخشید اینجا پیام میدم، عزیز دلم به منم بگو چه موقع ازدواج میکنم و شغل آن چی هست??? @samanta123    

💖💖💖امید و تلاش و توکل به آفریدگار رحمان کلمات  کلیدی برای ساختن آینده ی درخشان هستند پس ا ن شا ءالله به خداوند منان توکل داشته باشید.... 💖💖💖
الان خواستگار داری؟کسی رو داری؟

یه دوستی داری شما رو معرفی میکنه به اقایی ، یا از طریق یکی از اشناها و همسایه ها ، خانواده متدینی هم هستن ، ولی امسال به نظر من نیست ازدواجت 

یه دوستی داری شما رو معرفی میکنه به اقایی ، یا از طریق یکی از اشناها و همسایه ها ، خانواده متدینی هم ...

@samanta123   عزیزم ممنون از لطفت تشکر :ببخشید در مورد شغلش هم می تونید بگید :؟ 

💖💖💖امید و تلاش و توکل به آفریدگار رحمان کلمات  کلیدی برای ساختن آینده ی درخشان هستند پس ا ن شا ءالله به خداوند منان توکل داشته باشید.... 💖💖💖
تهرانی؟

نه عزیزم تهران نیستم 

2706