2733
2734

آقایون کجا بیان دیگه  🎈

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی خسته اس ماساژ بده البته ماساژ مخصوص یاد بگیر کف پاش رو ماساژ بده

بشین پیشش یه عالمه الکی حرف بزن وسط حرفات دلبری کن ناز کن بخندونش

بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم...؟
2731

کلامی رابطه برقرانمیکنه مثلا بگه خیلی دوست دارم وفلان اصلا

توجمعم منو تحویل نمیگیره 

ولی هردفعه که پیگیرش میشم ومیپرسم ازش میگم چقدر منو دوست داری میگه امیدواروبودم بعدازاینهمه سال فهمیده باشی😒😒

وقتی خسته اس ماساژ بده البته ماساژ مخصوص یاد بگیر کف پاش رو ماساژ بده بشین پیشش یه عالمه الکی حرف ب ...

گفت ابراز علاقه همسر به خودش فکر کنم

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!
2740

شوهر من اگ خسته نباشه؛ جیبش پرپول باشه؛ سیر باشه؛ خابشو رفته باشه ؛ تلوزیونشو دیده باشه ؛ خانوادشم دیده باشه ؛ ماهیا و اکواریومشم سرحال باشن...

بهم خیلی ابراز علاقه میکنه-

در غیر اینصور ماست-

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
کلامی رابطه برقرانمیکنه مثلا بگه خیلی دوست دارم وفلان اصلا توجمعم منو تحویل نمیگیره  ولی هردف ...

شوهر شما از نظر خصوصیات اخلاقی درو گراست . یعنی ساکت هستن کمتر حرف میزنن و بیشتر گوش میدن . از همچنین شخصی نباید توقع ابراز علاقه کلامی و توجه در جمع رو داشته باشین . ولی این دلیلی برای دوست نداشتن شما نیست . من خودم همینجوری هستم . پس عدم ابراز علاقه رو نشانه عدم دوست داشتن ندونین .