2737
2734
عنوان

حسابی‌عصبانی‌هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کن باهاش حرف بزنی و اعتماد به نفسشو تقویت کنی.بگو اون اقاهه خودش خنگه که این حرفو زده.

ولی بچه بنظرم باهوشه اینطوری راضی و آروم نمیشه بنظرم کلا منکر شو و بگوعزیزم  تو اشتباه فهمیدی و چی میگی ربطی به اون هوشت نداره و ...خلاصه یه داستان کوتاه سرهم کن که منظور آقاهه چیز دیگه بوده یعنی مثلا اینکه تو الان نمیتونی یه دفعه بری دانشگاه (یعنی که بعضی نابغه ن و عجیب غریبن میتونن و لی همه نمیتونن )و... یه چرت و پرتی بگو ..نذار بفهمه و بره تو باورش

اگرم سؤال پیچت کرد بگو بزرگتر شدی توضیح میدم و خودت میفهمی و الان کاردارم بعدا میگم و ...خلاصه بپیچون دیگه 

من چندبار جاهای مختلف ازاین ترفند برای بچه هام استفاده کردم باورکن خیلی خوب جواب میده بچه ها زود باور میکنندو اگه حس بد نداشته باشند زود هم یادشون میره  

خلاصه نذار تو ذهنش بمونه 

پس بامثالی چیزی توجیهش کن بعضی وقتها ادم بزرگا هم اشتباه  میکنند واونم شاید اشتباه کرده مهم من وباباییم که شماروبزرگ کردیم وتوهم بادرس خواندن بهش ثابت کن اشتباه کرده😊😊

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2731
پس بامثالی چیزی توجیهش کن بعضی وقتها ادم بزرگا هم اشتباه  میکنند واونم شاید اشتباه کرده مهم من ...

بابا‌بچه‌اثلا‌مشکل‌نداره‌الانم‌به‌میخایم‌بریم‌سنجش‌طفلی‌به‌دوستش‌گفته‌ما‌میخوایم‌بریم‌عروسی‌

پس بامثالی چیزی توجیهش کن بعضی وقتها ادم بزرگا هم اشتباه  میکنند واونم شاید اشتباه کرده مهم من ...

من خواهش میکنم یه فیلمی بازی کن کلا منکر شو بخدا اثراره 

اینکه بگی دیگری اشتباه کرده آرومش نمیکنه اینا باهوشند 

کلا منکرشو بگو تو اشتباه فهمیدی اگه ناراحتی خودتم دیده بازم منکربشی و بگی منم اولش نفهمیدم بعدپرسیدم فهمیدم باورمیکنه

یه داستان هم سرهم کن که مثلا بعدتماس گرفتن گفتند دوستش داریم چرا نمیاد کلا ذهنش رو با ترفندای مادرانت از اون موضوع  منحرف کن 

من خواهش میکنم یه فیلمی بازی کن کلا منکر شو بخدا اثراره  اینکه بگی دیگری اشتباه کرده آرومش نمی ...

ممنون‌از‌راهنماییت‌‌عزیزم‌دعاکن‌امروز‌میخام‌ببرمش‌ان‌شا‌الله‌قبول‌شه

2738
ممنون‌از‌راهنماییت‌‌عزیزم‌دعاکن‌امروز‌میخام‌ببرمش‌ان‌شا‌الله‌قبول‌شه

خواهش میکنم عزیزم 

حتما دعامیکنم 

ولی برای امروز هم حواست رو جمع کن اگه گیر یه آدم کم عقل دیگه افتادی بتونی زود مدیریت کنی مطمئن باش سیستم ما اینقدر معیوبه که معمولاتو این سن اصلا صلاحیت این تشخیصا رو ندارند و چه بسا یه بچه رو بخاطر هوش بالاش یا خیلی فاکتورای دیگه نتونند بااین کلیشه های مسخره شون درک کنندخودت هوای بچه ت رو داشته باش  

ان شاءلله بخیر میگذره 

درهرصورت عزیزم آخرش حسابی به بچه روحیه بده و فیلمت رو تاآخرخوب برو 

من ازاین فیلمابرای بچه هام بازی کردم و خیلی راضیم تامیتونی بهش حس خوب وآرامش و اعتمادبنفس بده بذار بره تو ذهنش که درس و مدرسه خیلی ساده ست و هرجورباشه شماخیلی و همیشه دوستش دارید