2737
2734
عنوان

ربودن نوزاد از بیمارستان 😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 48 پست
به درک که برای بیمارستان بد میشه برا ماها بد نشه اون بیمارستان خیلی چرته البته من اونجا نرفتم اما می ...

واقعا بیمارستان چقدر باید بی در و پیکر باشه که راحت بتونن همچین کاری بکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا بیمارستان چقدر باید بی در و پیکر باشه که راحت بتونن همچین کاری بکنن

متاسفانه تامین اجتماعی و بیمارستان امام سجاد معروفن انقد که چرتن، بیمارستان امام سجاد دکتراش شیش میزنن کارکناش شیش میزنن 😑

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2731

چه دردناک 😱😭😭😭

ان شالله که پیدابشه 

اگه خدای نکرده پیدانشه فک کنم این خانوم تاآخرعمرش هربچه تواون سنوسال ببینه میگه شاید پسرم همینع 😪

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2740
تاپیکت رو ندیدم. مادر این بچه فامیل دورمون میشه. البته تا حالا ندیده بودمش. ولی وقتی از آشناهامون شن ...

اگه میتونین پر بازدیدش کنین شاید یکی اون زنیکه بی همه کس روبشناسه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
متاسفانه تامین اجتماعی و بیمارستان امام سجاد معروفن انقد که چرتن، بیمارستان امام سجاد دکتراش شیش میز ...

آرش تهرانم بدرد نمیخوره شب زایمان من گردن بچه رو انقدر کشیده جداشدهجداشده  بود تخت کناریمم نامه سزارین داشت ولی نمیکنن اخرمی از حال میره شکمشو بادست فشار میدن تا بچه دنیا بیاد خلاصه این بچه مرده دنیا  میاد انقدر بادست شک میدن بعد گریه میکنه پرستاراودکترا از ترس داشتن حالا  همش میگفتن  حالا چیکار کنیم کسی جلو نمیومد    اخر  یکی دونفررفتن خلاصه بیمارستان هاچرت شده

متاسفانه تامین اجتماعی و بیمارستان امام سجاد معروفن انقد که چرتن، بیمارستان امام سجاد دکتراش شیش میز ...

آرش تهرانم بدرد نمیخوره شب زایمان من گردن بچه رو انقدر کشیده جداشدهجداشده  بود تخت کناریمم نامه سزارین داشت ولی نمیکنن اخرمی وسط زایمان از حال میره شکمشو بادست فشار میدن تا بچه دنیا بیاد خلاصه این بچه مرده دنیا  میاد انقدر بادست شک میدن بعد گریه میکنه پرستاراودکترا از ترس داشتن حالا  همش میگفتن  حالا چیکار کنیم کسی جلو نمیومد    اخر  یکی دونفررفتن خلاصه بیمارستان هاچرت شده

آرش تهرانم بدرد نمیخوره شب زایمان من گردن بچه رو انقدر کشیده جداشدهجداشده  بود تخت کناریمم نامه ...

یا خدا گردن بچه جدا شده. بیچاره مامانا نه ماه بچه رو با سختی تو شکمشون نگه دار اونوقت این بی وجدانا سر ندونم کاریشون چه بلاهایی سر بچه های بیچاره میارن

2706