2737
2739
عنوان

بیاین ولی قضاوت نکنین و فحش ندین

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 37 پست
فقط گفت دوست دارم  

توام بگو من همسرمو دوست دارم زندگیمو دوست دارم 

ببین عزیزمن من نه توبیخت میکنم نه دعوا ولی کارت جز خیانت به همسرشرعیت چیز دیگه ای نیست حالت بد نمیشه تو اغوشش به یاد اون باشی این زمونه جوری شده تونباید به این دوست دارمای ابکی باور کنی بچسب به زندگیت اگه به خاطر یه احساس پوچ زندگیتو رها کنی اونم رهات میکنه چون میفهمه ادم پایبندی نیستی و فردا به خاطر کس دیگه ای اونو میزاری زیر پا 

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باوررر کن بعضی ها باید بشنون این حرفا تا بفهمن کجای زندگین و دارن چیکار میکنن تا بفهمن واقعااااا اون ...

همیشه زبون خوش کارساز تره زور و فحش راه نیست خانمم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

وقتی میگی دوس داشتنتون تو دلتون بمونه یعنی شوهرتم دوس داری! 

باید بری مشاوره بهت کمک میکنه بین شوهرت و اون عاقا بتونی تصمیم بگیری

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍
2728
دلم نمیاد دوس دارم رابطه باشه ولی مثل قدیم تو دلمون باشه ولی نگیم

متاسفم شما دچار مشکل اخلاقی هستی باید درمان بشی، اگه شوهرتو دوست نداری جداشو ازش با همین آقا که میگه عاشقته میگی عاشقشی ازدواج کن بیخودم عمر همسرتو هدر نده انقد بهش خیانت نکن اون بنده خدام حق داره با کسی که عاشقشه بهش وفاداره باشه

طلاق بگیر بعد همینجور هرکار میخوای کن 

اگه هم نمیخوای طلاق بگیری دست از سره اون پسره بیچاره هم بردار و بزار بره پی زندگیش و ازدواج کنه 

نمیشه ک شما هم از شوهرت داری  سواستفاده میکنی و خیانت بهش میکنی 

هم این پسرو درگیره یه رابطه ی اشتباه کردی 

شما داری عمر دو مرد رو هدر میدی 

خودتو بدبخت نکن

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738