2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من🤕همه میگن.حتی خواهرای خودش🙁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

من و شوهرم از نظر خودم و خودش در یه سطحیم

ولی من بخاطر شرایط خانوادگیم همیشه این توهمو دارم که ازشون پایینترم!!!

البته اصلا اصلا نمیذارم بفهمن، فقط ته دل خودم این حس هست

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

منم زیاد دیدم.مثلا یکی از دوستام هی گفتم فلانی شما به هم هیچ جورا نمسخورید.اون پولداره شما نه.اونم تحصیلات بالایی داره تو نه.اون جایگاه اجتماعی بالایی داره تو نه.اون خانواده سرشناسو حسابی داره تو نه.بیخیاله این قضیه شو.ظاهرشم که خیلی بهتره.باهاش به مشکل میخوریا.گفت نه عشق این چیزا نمیفهمه ما همو دوس داریم گوربابای حرف مردم گور بابای خانوادش به کوری چشمشون ببین چه زندگی بسازم.یکی دوماه از عقدشون گذشته بود یه چیزی گذاشتن کف دستش محترمانه از خونه بیرونش کردن.

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
2740
من .شوهرم ثروتمنده اما قیافه صفر .به منم میگن حیف تووو اون .اما اگه اخلاق داشت بخدا اصلا مهم نبود وا ...

مرد قیافه میخواد چیکار 😐😐😐 اما اشتباه کردی.... اخلاق خیلی مهمه وگرنه دنیایی ثروت کمه که جبرانش کنه ....

شما داغون هستی یا باهاتون مشکل داشتن؟ البته خدایی خوشگل بودن مرد به چه دردی میخوره......

من چون اهل دوس پسر بازی بودم و حجاب مجاب نداشتم میگفتن این دختره داغونو میخاسته چیکار 

2706