2752
2734

من پري هام ٢٥ روزس بعضي ماه ها يكي دوروز مينداختم عقب يا ٢٦ روزه ميشد يا ٢٧ من دارو گياهي مصرف ميكنم اين ماه پريم شد ٢٣روزه اصلا سابقه نداشتم جلو بندازم و٤روز طول كشيد ومن هرماه درد خيلي شديدي دارم وپاي راستم به شدت درد ميگيره وكمرم ولي وهمون روز كه پري بياد اين دردا شروع ميشه اما اين ماه يه هفته قبل ازين كه پري بشم كمرم خيلي درد ميكرد هرجور مينشستم درد ميكرد حتي شبا موقع خواب اذيتم ميكرد وزير شكمم احساس پريودي داشتم احساس ميكردم الانه كه خون بياد واين ماه شكمم درد گرفت ولي نه به شدت ماه هاي قبل ولي بازم دردشو تحمل نكردم رفتم دوتا امپول زدم تا دردم اروم بشه ومن هرماه امپول ميزدم اخه كوچك ترين درد رو نميتونم تحمل كنم ولي دركل بدن ضعيفي ندارم ووقتي رفتم امپول بزنم گفتم قصد بارداري دارم كه نكنه يه امپولي بزنن ضرر داشته باشه وقتي پري شدم نا اميد شدم ولي هي يه چيزي تو دلم ميگفت باردارم وبازم به خودم مشكوك بودم تا اينكه پري تموم شد روز بعدش يعني امروز بي بي منفي بود ولي بازم شك دارم چون پاي راستم وقتي دراز ميكشم يكم درد داره زير زانوم وهردوپام يه هو احساس كوفتگي وداغ ميشن ويكم تهوع و زير شكمم هم احساس پري دارم درحالي كه ديروز پريم تموم شد پاك شدم زود زود گرسنم ميشه وضعف ميكنم نوك سينم و نافم امروز يه بار تير كشيد ديگه خبري نشد وپوست صورت ودستمم خيلي خشك شده ولي موهام خيلي چرب شدن وسردرد وسر گيجه وچشمام سياهي ميره وقتي ازجام بلند ميشم وخوابمم زياد شده وتنبل هم شدم به زور غذا درست ميكنم وكار خونه انجام ميدم 

توروخدا عزيزم عذر ميخوام طولاني شد اخه كسي نيست ازش كمك بخوام ودوساله منتظر بچم وقتي بي بي چك منفي ميشه گريه ميكنم دلم حسابي ميگيره درضمن قارو قور شكم هم دارم بازم خيييييلي ببخشيد طولاني شد🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزيزم ميشه بگي علايمت چي بود خونت چه رنگي بود؟؟؟؟؟؟

سلام ببخشيد دير ديدم 

ببين عزيزم من وقتي خونريزي در بارداري داشتم كلا فازش با پري متفاوت بود سر تاريخ بود و همون بازه زماني طول ميكشيد ولي خيلي زلال بود و قرمز روشن بود در حالي كه پري كمي تيره است و گاهي لخته يا نقطه هاي سياه داره خون پري گاهي لجز و كش مياد ولي اين اصلا اونجوري نبود 

كلا چيزي كه من ميدونم به منفي بي بي چك نبايد اعتماد كرد ولي مثبتشقابل اعتماده 

انشاالله باردار باشي 

ولي ممكنه هم هست كه اين دردها تغيير هورموني از جانب داروهاي گياهي باشه 

من وقتي باردار بودم صبح روز پري بيدار شدم بي بي چك گذاشتم چون تو اقدام بودم مثبت شد ولي يكساعت بعد پري يا همون خونريزي اومد به همسر گفتم گفت به دكترت زنگ بزن وقتي گفتم گفت سريع بيا سونو دادم ساك بارداري ديده شد 

من كلا آدمي هستم كه درد را خيلي تحمل ميكنم ولي اونماه اصلا نميتونستم طاقت بيارم دلم ميخواست زمين را گاز بزنم 

انشاالله كه جواب سوالات را داده باشم بازهم سوالي بود.در خدمتم

مرسي عزيزم خيلي لطف كردي 

ولي اينجوري كه شما ميگيد من باردار نيستم😔😔😢😢 ولي به هرحال موفق باشي عزيزم

مرسي عزيزم خيلي لطف كردي  ولي اينجوري كه شما ميگيد من باردار نيستم😔😔😢😢 ولي به هرحال موفق ب ...

ببين عزيزم من دكتر نيستم 

و حالات بارداري علايمش و همه اينها از فردي به فرد ديگر يا حتي در يك خانم از بارداري به بارداري ديگر متفاوته 

سلام خانوما و مامانای گل 

من چندماهی هست تو اقدامم اما هر سری ناامید میشم همیشه ام میومدم ب تایپیکتون سر میزدم دیگه واقعا افسرده شدم ...

این ماه از همون روز 6 پریودی ک خوب شدم رفتم تو اقدام یه هفته اس سرگیجه دارم فشارم همش 10 زود زود گشنم میشه ببخشید نفخ شدید دارم ک اذیتم میکنه

اطراف نافم و سمت راستم تیر میکشه معدم هی ضعف میزه کمردرد و شکم درد پریودی دارم بااین که یه هفته ب زمان پریودیم مونده هنوز

ایا میتونه علائم بارداری باشه

توروخدا کمکم کنید کی میتونم باازمایش بفهمم ینی میشه باردار باشم

سلام عزيزم 

منم اين ماه دقيقا اينجوري بودم يه هفته قبل پري شدن وپريم سه روز جلو افتا وقبلا كه ٦يا ٧روز طول مي كشيد ٤ روز طول كشيد الانم كه دوروزه پري تموم شده اينجوريم وبي بي چكم منفي شد ديروز ولي بازم مشكوكم الان نميدانم چيكار كنم افسردگي گرفتم

سلاممم من اين ماه اقدام رو شروع كردم اما همش يبار رابطه داشتيم اون هم ده پري بود پري هام هم ٣٠روزه هست تقريبا 

به تظرتون باردار ميشم ؟ خيلي استرس دارم 

٧ ابان بايد پري بياد كه نميخوام بياد