2737
2734
عنوان

کیا تستشون بعد دو ساعت هاله داشت و باردار بودن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 38 پست
نه پخش نیست کاملا صافه اولش صورتی ملایم بود  اما تو عکس نمیفتاد بعد ک خشک شد اینجور موند دیگه

مثبته .صبح دوباره تست کن یا آز بده خیال خودت زاحت کن استرس نگیر .

تاخیر داشتی

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
مثبته .صبح دوباره تست کن یا آز بده خیال خودت زاحت کن استرس نگیر . تاخیر داشتی

والا سیکلم منظم نیست

نمیدونم والا ولی تخمک گذاریم روز ۱۶ یا ۱۷ بود فکر میکنم

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ اشتباه نکنم من ۳۰ سیکلمه

ی تست دیگ بزن اگ هاله انداخت دیگ شنبه برو ازمایش😍

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
والا سیکلم منظم نیست نمیدونم والا ولی تخمک گذاریم روز ۱۶ یا ۱۷ بود فکر میکنم

به ماهها قبل کاری ندارن.اولین روز آخرین پریودت کی بوده

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
2731
دعا کن عزیزم

حتما ایشالله به حق شش ماهه که بارداری ...

من خودمم چند روز قبل پری زدم دیدم منفی اعصابم خورد شد پرت کردم اونور نشستم گریه کردم بعد پونزده یا نیم ساعت بعد یه نگاه بهش انداختم دیدم یه هاله خیلی کمرنگ حتی از بی بی تو کمرنگ تر داره بعدش فردا هم امتحان کردم دیدم هاله داره که بعد سه چهار روز رفتم ازمایش دادم ... نگران نباش ... اگه حامله بودی صدامون کن یا لایک کن بیایم بفهمیم😀

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
حتما ایشالله به حق شش ماهه که بارداری ... من خودمم چند روز قبل پری زدم دیدم منفی اعصابم خورد شد پرت ...

حتما عزیزم

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
به ماهها قبل کاری ندارن.اولین روز آخرین پریودت کی بوده

۱۱ تیر اخرین پریودیم بوده

مال من اینه

ماله من از این هم کمتر بود البته تقریبا ۱۰ روز یا بیشتر به پریودم مونده بود . ولی چون من هول بودم هی بی بی میزاشتم هی به روز پریود که نزدیک تر میشدم هم پر رنگ تر میشد هم زودتر خطش میافتاد 

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2738
ماله من از این هم کمتر بود البته تقریبا ۱۰ روز یا بیشتر به پریودم مونده بود . ولی چون من هول بودم هی ...

میزنم دو روز دیگ پر رنگ تر اگر شد مطمئن میشم کاذب نیس

میزنم دو روز دیگ پر رنگ تر اگر شد مطمئن میشم کاذب نیس

انشاالله که مثبته عزیزم

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است

منم دقیقا مثل شمام . موعدم ۷ مرداد بود ولی سه تا بیبی چک گذاشتم بعد دو ساعت هاله انداخت . فردا صبح میرم آزمایش

معجزه شده اگه طبیعی باردار شده باشم من بعد ۸ سال ناباروری یه بچه دارم که امسال میره پیش دبستان

دعام کنین طبیعی حامله شده باشم

لایکم کنین فردا میام همینجا جواب آزمایشو میگم

منم دقیقا مثل شمام . موعدم ۷ مرداد بود ولی سه تا بیبی چک گذاشتم بعد دو ساعت هاله انداخت . فردا صبح م ...

ان شالله بارداری گلم حتما خبرم کن

توکل به خدا  رفتم تیتر بتا دادم عصر جوابش آماده میشه

بهم بگو حتما

من امروز تست زدم هاله نداد