2737
2739
عنوان

بچه ها این نیم ست واسه عروس خوب و مناسبه ایا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 29 پست
مرسی که نزاشتی زیاد بوایتیم.... خوبه ولی یه کم بیشتر بگرد شاید قشنگ ترشم باشه...

فدات 

ممنون 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
منظورت ۴میلیونه؟ بدک نیست  الان با این قیمتها منم ازهمین تیپ سرویسها خوشم میاد. بری بازار مورد ...

ممنون بابت نظر 

نقرست با روکش طلا

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
واقعا؟ یعنی زیر یک گرمه؟

نقرست 

کاش نخرنش تا بخرمش 

عروس بهتره زنجیر و پلاک این شکلی نندازه

اگه بالاتنه لباست پرکاره که اصلا بهتره گردنبند نندازی، همون گوشواره کافیه

کلا هم طبق قوانین فشن، واسه جواهرات درشت یا گردنبند میندازن یا گوشواره، دستبند یا انگشتر، با هم نمیندازن

عروس بهتره زنجیر و پلاک این شکلی نندازه اگه بالاتنه لباست پرکاره که اصلا بهتره گردنبند نندازی، ...

یعنی چجوری باشه ک این شکلی نباشه؟ 

چون زنجیر و پلاکش جداست میگی؟ 

2706