2733
2734
عنوان

18 سال ناباروری .........

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 37 پست
الان روز هفتم انتقال جنین هستم . سه تا جنین بلاست واسم انتقال دادن . خیلی دغدغه دارم .خیلییییی prp ...

سلام عزیزم

مشکل از خودته یا همسرت

کجا انجام دادی

خدایا وقتی میدونم که میبینی، آروم میشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما هم یکی از دوستانمون بعد از هیجده سال و دوسه بار آی وی اف و کلی دارو و درمان, بعد از طب سنتی و البته بطور طبیعی باردار شد! هرچه خدا خواست همان میشود...

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2731
من عضو قدیمیه نی نی سایت هستم ولی خیلی وقته که نمیام  تو این همه سال ناباروری هفت بار ivf داش ...

عزیزم یکی از فامیلای دور ما بعد ۲۵سال باردارشدبندناف دورگردن بچه پیچید...یکیشم موقع زایمان از دست داد.پارسال یه دختر زایمان کرد الانم بازم بارداره.بعداون همه سختی خدا بهش الان دوتا دخترداده.انشالله شما هم به زودی خبربارداریتونومیدین

خاله ی من بعد از 16 سال حامله شد چندبار ivf کرد آمپول قرص شیاف کلی دوا و درمون آخرش بعد از چندتا آزمایش فهمیدن ک پرکاری تیروئید داشته تو این مدت 16 سال نفهمیده بودن ک تیروئید داره الان یه پسر 9 ساله داره و یه دختر 7 ساله چندتاهم سقط داشت 2 ماه پیش بازم فهمید ک حامله س این سری هم قلب نداشت جنین بخدا توکل کن میشه انشاالله 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
میدونستی استرس باعث سقط و نگرفتن ای وی اف میشه ؟؟!

عزیزم شما دوقلو داری پسرن یا دختر

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
هر ثو پسر

چندسالشونه اسماشون چیه و فقط همینارو داری یا بازم شبیه همن من عاشق دوقلوهام خدا کنه منم دوقلو حامله شم 10 ماهه اقدامم نشده هنوز

چندسالشونه اسماشون چیه و فقط همینارو داری یا بازم شبیه همن من عاشق دوقلوهام خدا کنه منم دوقلو حامله ...

نا همسانن 

خیلی سخته اصلا نخواه 

خود طفلیا هم گناه دارند

دو ماه تو دستگاه روزی ده بار ازش خون میگرفتند و انژوکت عوض میکردند

برای سلامتی دوقلوهام دعا کنید
2706