2752
2734
عنوان

پاک کردن قیمتها

4040 بازدید | 20 پست

قیمت اجناسو با چی پاک میکنن؟رفتم عطاری دارو گرفتم رو جای قیمت آبی شده بود . داروخونه هم همین طور.آیا درسته کارشون؟چون قیمتا متغیره نباید به قیمت اصلی کارخونه بفروشن؟

خود مردم به فکر هم نیستن. همه دارن از گلوی هم میکشن بیرون

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

متاسفانه کارخونه جعبه های اجناس رو توی تیراژ بالا میزنه و قیمت روش میزنه بعد که قیمتا عوض میشه جعبه ها رو عوض نمیکنه

من چون خودم فروشندم میدونم چه بساطیه 

و ما فروشنده ها داریم به قیمت جدید خرید میکنیم ولی رو جعبه قیمت قدیم هست

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.

کلا همه جا همینه من شیر خشک گرفتم روی قیمتشو ماژیک زدن یا داروها را برچسب جدید زدن بعضی ها رم پاک میکنن

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
استون با ماژیک نوشته بوده روش استون زده بخاطره همین جای ابی روش مونده

خیلی بی انصافیه. دلم برا همون روزا تنگ شده که تا سالها قیمت یه جنس همون بود که روش درج شده بود😥

خب وقتی یه چیزی رو خریدی هزارتومن  بعد الان باید همونو بخری 5 هزارتومن شما حاضری ضرر بدی؟؟؟

اصلا چرا همچین وضعیتی پیش اومده چرا چند سال قبل قیمت یه جنس هیچ تغییری نمیکرد چرا قبلا قیمت اجناس رو مشاهده میکردیم الان محو شدن؟

با الکل یا استن پاک میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
خیلی بی انصافیه. دلم برا همون روزا تنگ شده که تا سالها قیمت یه جنس همون بود که روش درج شده بود😥

مال خیلی قدیمه دیگه تقریبا از یادم رفته ثابت بودن قیمتها

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم