2752
2734
عنوان

برای خوابوندن بچه یکماهتون از چه روشی استفاده میکنین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد دلم سوخت واسه بچت وقتي خودت و خوابت مهمتري نبايد بچه مياوردي در صمن اين اصطلاحاي مسخره كه بچه ...

کی من گفتم خوابم‌مهمتره دایه عزیزتر از مادر.

هرآنچه را برای خود میپسندی برای دیگران بپسند.
2731
کی من گفتم خوابم‌مهمتره دایه عزیزتر از مادر.

اين حرفايي كه ميزني همينو نشون ميده خب

ميخواي خودتو راحت كني 

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

تا خواست بیدار بشه پستونک بزار دهنش با ارامش میخوابه نزدیک سه ماهگی شروع میکنه دستشو میبره سمت دهنش دیگه پستونکو کمتر میخوره.بعدم بچه رو با بچه های دیگه مقایسه نکن هر بجه ای یجوره

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
واقعا یعنی اشتباه میکنم ؟اخه خواهر برادرام هم خودشون هم بچه هاشون بخاطر این مسائل اذیت شدن من ترسیده ...

بچه داری همینه دیگه شما نمیتونی از هرچیزی منعش کنی تا عادت نکنه من تمام کارایی که شما منع کردی انجام دادم اما بچه ها بزرگتر که میشن خصلت هاشون عوض میشه الان یکسالو هفت ماهشه هنوز پستونک میخوره اما دیگه نیاز نیس رو پا بذارم اگه سروصدا زیاد نباشه خودش میخوابه یا اینکه تازه داره کم کم دستشویی رفتنو یاد میگیره منم هیچ اصراری ندارم بهش

گناه دارن بچه ها باید بچگی کنن شمام تا سختی که برادر و خواهرت کشیدن رو نکشی مادر موفق نخواهی شد

⁦(✷‿✷)⁩
نمیدونم دیگه میگم که کلافه شدم گفتم تایپیک بزنم ببینم دوستان چی میگن

ب نظرم خیلی ذهنتو درگیر کردی چیز پیچیده ای نیس ،بچه فعلا خوابش تنظیم نیس 

پسر من دو هفته تمام تا هفت صبح بیدار میموند از شب،بعد صبح میخوابید تاظهر

کلی بیخوابی کشیدم تا خوابشو تنظیم کردم

قندعسل دارم من😍❤
خواب و ولش اینکه تا میخوای بزاریش زمین میبینی بیداره و شیر میخواد.کمرشکن شدم برا همین میخوام بدونم ا ...

اولا سر ساعت یه شیر بده. همش سینت دم دهنش نباشه

مثلا ۳ ساعت یه بار  که خیلی عالیه

من دخترم ۱۲ شیر میدادم میخوابیدساعت ۴ تا ۵ صبح از صدای انگشت خوردنش بیدار میشدم شیر میدادم 

بعدم میخوابد تا ۷ یا ۸

تند تند شیر دادن بچه اذیت میشه ورود تحریک پذیر

قطره دی لاک هم بهش بده. تو اروم کردنش خیلی خوبه

اخر شب بدنش چرب کن یه ماساژ عالی بهش بده

برو پاشو با اب ولرم بشور پوشک خشک تمییز پاش کن قشنگ میخوابه برات

اين حرفايي كه ميزني همينو نشون ميده خب ميخواي خودتو راحت كني 

نخیر این نظر شماس .هیچ مادری دلش نمیاد بخاطر راحتی خودش بچش ناراحت باشه.من فقط دوست ندارم بچم مثل اطرافیان که دیدم اذیت بشه.میخوام عادتی نشه بچه یا اگرم عادت میکنه به یه روشی عادت کنه که هم من از عهده اش بربیام هم اگر اون وسیله نبود و موقعیتش نبود اذیت نشه بچه

هرآنچه را برای خود میپسندی برای دیگران بپسند.
خواب و ولش اینکه تا میخوای بزاریش زمین میبینی بیداره و شیر میخواد.کمرشکن شدم برا همین میخوام بدونم ا ...

اولاش اینجوری هستن و اینکه احتمالات زیادی داره 

شاید شیرت جوون نداره و نیاز ب کمکی دارع 

شاید بچت نفخ و کولیک و این چیزا داره و از دل درد نمیخابه 

بهتره ببریش متخصص چکاب

خب شبا میخابی بسه دیگه  من چی بگم ک خاب شبم ندارم 15 ماهشه

من بی خوابی مهمان داری پوست و استخون شده بودم شبا تا روز کنارم شیر میخورد خوب روزی سختی داری بیشتر مادرا همینن

2706