2733
2734
عنوان

به شوهرتون چقدراعتماددارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 73 پست
درررروووووغ😮

بخدا اینقدر که به اون اعتماد دارم به خودم اعتماد ندارم 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکرهمه اعتماددارن اون خانومایی هم که هی تاپیک خیانت وامتحان شوهروغیره میزنن همشون منم

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
2731
بخدا اینقدر که به اون اعتماد دارم به خودم اعتماد ندارم 

خوشبحالته پ

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

هیچوقت به شوهراتون کاملا اعتماد نداشته باشین چون بلاخره انسانه و ممکنه خطا کنه

ولی امتحان کردن خیلی اشتباهه منکه هرگز این کارو نمیکنم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
خداروشکرهمه اعتماددارن اون خانومایی هم که هی تاپیک خیانت وامتحان شوهروغیره میزنن همشون منم

مرررگ من هدفت از تایپیکت چی بود ؟؟؟؟؟؟؟

هممون مینوشتیم بره بمیره هرزه ی نکبت با اون مامانش دلت خنک میشد ـ

شرمنده نفهمیدمت اصن

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

لابد دیگه😕

خوب برو تو تاپیکامون ببین

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

آجی جان اونا تو این تاپیک نمیان. کی دوست داره خجالت بکشه؟ اونا از اینکه بگن اعتماد ندارن خجالت میکشن طفلکا

مرررگ من هدفت از تایپیکت چی بود ؟؟؟؟؟؟؟ هممون مینوشتیم بره بمیره هرزه ی نکبت با اون مامانش دلت خنک ...

نه بابا هدفم این بودببینم وقتی یه لحظه آدم به شوهرش شک می کنه چیکار کنه شماهاچیکارمی کنید؟مگه میشه که اصلا چیزی نبوده باشه بالاخره بعضی موقع یه چیزی می بینی فکرت درگیرمیشه حالاشایدهم غلط باشه وفکراشتباه نمی دونم

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
مرررگ من هدفت از تایپیکت چی بود ؟؟؟؟؟؟؟ هممون مینوشتیم بره بمیره هرزه ی نکبت با اون مامانش دلت خنک ...

همون. آجی ما خشن شد ما گفتیم اعتماد داریم. امتحان که نمیکنیم. من حتی سر گوشیشم نمیرم